Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Ławeczka Gradistep Petzl

Producent: Petzl
  • 215,00 zł 172,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Ławeczka Gradistep Petzl

Petzl

Gradistep firmy Petzl to starannie zaprojektowana ławeczka przeznaczona do poruszania się technikami hakowymi. Gradistep, dzięki swojej asymetrycznej konstrukcji umożliwia wygodne podchodzenie nawet wówczas gdy działamy w dużym przewieszeniu. Drabinkę docenią wspinacze wielkościanowi, technicy dostępu linowego, a także ratownicy.

Gradistep została wykonana z taśmy poliamidowej i dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach takich jak stopnie czy punkty wpinania. Drabinka jest konstrukcją pięciostopniową, dzięki czemu oferuje idealną długość do pokonywania krótkich odcinków wymagających wspinaczki techniką sztucznych ułatwień, działanie w skomplikowanych konstrukcjach stalowych bądź podczas prowadzenia działań ratowniczych. Górny punkt wpinania umożliwia wykorzystanie karabinka bądź haczyka typu Fifi. W pierwszej opcji docenimy integralny String pozwalający na utrzymanie łącznika w prawidłowej pozycji. Cieszy integralny, przyszyty do ławeczki pokrowiec, który umożliwia skompresowanie jej do niewielkich rozmiarów i łatwe przenoszenie przy uprzęży.

Waga: 146 g

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, speleologia, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij