Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Osłona liny ProPad+ Edge Mat DMM

Producent: DMM
  • 390,00 zł 389,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Osłona liny ProPad+ Edge Mat DMM

DMM

ProPad+ Edge Mat firmy DMM to profesjonalna osłona chroniąca liny na parapetach i krawędziach. ProPad+ Edge Mat dzięki swojej unikalnej konstrukcji pozwala na zabezpieczenie nawet kilku żył, a także stosowanie zarówno na szerokich powierzchniach, jak i węższych belkach. Osłonę szczególnie docenią technicy dostępu linowego i ratownicy działający na obiektach miejskich bądź przemysłowych.

ProPad+ Edge Mat została wykonana z odpornego na przetarcia i zużycie laminowanego lateksu o kilki warstwach. Dzięki temu nie tylko nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne ale także bardzo plastyczna, co znacząco ułatwia jej stosowanie. Osłona ma postać szerokiej maty zaopatrzonej w 8 koluch pozwalających na doskonałą stabilizację krawędziaka bez względu na typ konstrukcji z którym ma on współpracować. Unikalnym elementem ProPad+ Edge Mat jest wymienna wkładka, która pozwala przedłużyć żywotność intensywnie eksploatowanego protektora. Osłona może być używana dla kilku lin jednocześnie, a specjalne rzepy o szerokości 40 mm umożliwiają idealne ułożenie danej konfiguracji. Osłona doskonale sprawdzi się podczas pracy na różnego typu obiektach miejskich i przemysłowych: krawędziach dachów, mostach kolejowych, kratownicach, antenach telekomunikacyjnych i wielu innych. Protektor możemy wpinać bezpośrednio do liny lub stosować jako izolację od powierzchni danej konstrukcji.

ProPad+ Edge Mat DMM może współpracować z innymi osłonami krawędziowymi w celu zmaksymalizowania ochrony naszych lin.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, ratownictwo

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij