Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lina statyczna Chameleon 11mm Teufelberger

Producent: Teufelberger
  • 9,99 zł 7,19
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lina statyczna Chameleon 11mm Teufelberger

Teufelberger

Chamelon to pierwsza tak odpowiedzialna społecznie lina w historii. Jej oplot powstaje z naddatków produkcyjnych włókien, które nie zostały zużyte podczas zaplatania pozostałych modeli z oferty Teufelbergera. Dodatkowym
plusem jest nieregularny układ i kolor oplotu, który sprawia, że Chameleon wyróżnia się spośród pozostałych lin dostępnych na rynku.

Typowo dla tego typu lin, Chameleon to konstrukcja rdzeniowa, wyposażona w zewnętrzną koszulkę. Rdzeń składa się z równolegle poprowadzonych wiązek włókien, dzięki którym lina zachowuje stabilność i elastyczność. Ochrania go zwarta, 32-splotkowa koszulka. Tego typu rozwiązanie znacząco ogranicza dostawanie się brudu oraz pyłu do rdzenia, przedłużając żywotność liny. Ułatwia ono także manipulowanie liną podczas zjazdów czy podchodzenia.

Nylon użyty do produkcji zarówno koszulki, jak i rdzenia pochwalić się może wysoką elastycznością oraz dobrą wytrzymałością. Jest również bardzo trwały, nie sztywnieje i nie łapie brudu.

Lina spełnia wszystkie aktualne wymagania europejskiej normy EN 1891A. O odpowiednie parametry produkcji dbają wdrożone przez producenta systemy zarządzania jakością ISO – odpowiednio 9001, 14001, a także 45001. Każdy wyrób jest wielokrotnie indywidualnie kontrolowany w czasie całego procesu produkcji, odpowiadając wysokim standardom narzuconym przez Teufelbergera.

Cena brutto za 1mb liny

Najważniejsze cechy liny statycznej Chameleon 11mm Teufelberger:

–Średnica liny: 11 mm
–Typ liny: Statyczna typu A
–Siła graniczna: 33 kN
–Ciężar metra: 75 g
–Procent koszulki: 35%
–Wydłużenie dynamiczne: 3%
–Impregnacja: Nie
–Dopuszczalny czas używania: 10 lat
–Normy: EN 1891A

UWAGA! ZDJĘCIA PODGLĄDOWE

Parametry

Typ: statyczna

Waga na metr: 75g

Wytrzymałość: 33 kN

Średnica(mm): 11

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij