Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

System wyciągowy KAA 150cm Edelrid

Producent: Edelrid
  • 729,90 zł 679,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

System wyciągowy KAA 150cm Edelrid

Edelrid

KAA marki Edelrid to system bloczków do podnoszenia ludzi i przedmiotów w sytuacjach awaryjnych. Ponadto może być używany do stabilizacji miejsca pracy, jako system ograniczający (otwarty / zamknięty) i do kontrolowanego opuszczania.

Dzięki konstrukcji opartej na paskach, KAA Edelrid stanowi najbardziej kompaktowy i najlżejszy zestaw wyciągowy na rynku. W zależności od ustawienia zapewnia współczynnik podnoszenia 4: 1 lub 5: 1 przy sprawności 91%.
KAA jest zapakowany w kompaktowej formie gotowej do użycia, dzięki czemu w nagłych przypadkach można natychmiastowo skorzystać ze sprzętu.
Krętliki na obu końcach KAA służą do mocowania, a jednocześnie zapobiegają skręcaniu się taśm. Dźwignia ręczna na sznureczku ułatwia wyciąganie oraz może być używana jako dźwignia zwalniająca.
Zestaw wyciągowy KAA doskonale sprawdzi się nie tylko w ratownictwie, ale również jako stabilizacja pozycji pracy na wysokościach.

Cechy systemu wyciągowego KAA 150cm Edelrid


-niewielki rozmiar i niska waga
-współczynnik podnoszenia 4:1 lub 5:1 przy sprawności 91%
-krętliki na końcach
-konstrukcja oparta na taśmach
-zintegrowany woreczek na przyrząd
-certyfikowany zgodnie z normą EN 354.

Długość: 150 cm
Waga: 575 g
Certyfikacja: EN 354

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, ratownictwo

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij