Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Uprząż arborystyczna TreeMotion Teufelberger

Producent: Teufelberger
  • 2539,99 zł 2399,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Uprząż arborystyczna TreeMotion Teufelberger

Teufelberger

TreeMotion firmy Teufelberger to perfekcyjnie dopracowana i niezwykle wygodna uprzęż arborystyczna w klasycznej wersji. TreeMotion została stworzona z myślą o prowadzeniu prac związanych z wycinką i pielęgnacją drzew, a jej ergonomia przekłada się na ponadprzeciętną swobodę i bezpieczeństwo. Uprząż docenią wszystkie osoby związane zawodowo z arborystyką.

Uprząż TreeMotion powstała we współpracy z TreeMagineers: firmą dla której drzewne techniki linowe nie mają tajemnic. Projekt zaowocował stworzeniem produktu, który łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Ergonomiczne rozwiązania w połączeniu z licznymi detalami użytkowymi pozwoliły uzyskać uprząż, która idealnie wpisuje się we wszelkie aktywności związane z wycinką drzew i pielęgnacją zieleni.

TreeMotion została oparta o lekkie, a jednocześnie wytrzymałe materiały. Dzięki specjalnym panelom z tworzywa jest ponadprzeciętnie odporna na uszkodzenia w wyniku tarcia o pień czy gałęzie drzewa, co bywa czynnikiem newralgicznym podczas prac arborystycznych. Dodatkowo wszystkie elementy z aluminium zostały poddane anodyzacji, co korzystnie wpływa na ich wygląd oraz odporność.
Bardzo szeroki pas, zaopatrzony w nowatorsko profilowane D-ringi umożliwia perfekcyjne pozycjonowanie, gwarantując efektywną pozycję podczas pracy. Szczególną uwagę most oparty na pojedynczej lince, który bez trudu można wymienić. Zastosowanie zamiast taśmy uczyniło most bardziej elastycznym i mniej podatnym na skręcanie.

Model wyposażono w automatyczne klamry Ansi Cobra Pro firmy Austrialpin gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo, wytrzymałość na poziomie 18 kN, przy wadze wynoszącej zaledwie 68 g/szt. Konstrukcja zatrzasków została zaprojektowana w sposób niemal całkowicie zapobiegający przypadkowemu otwarciu i luzowaniu podczas pracy.

Uprząż arborystyczna TreeMotion posiada bardzo dopracowany, rozbudowany system uchwytów sprzętowych. Znajdziemy tutaj miejsca pod karabinki typu Caritool, Open Ring’i, miejsce na apteczkę pierwszej pomocy oraz specjalny punkt do wpięcia pilarki ulokowany na dole pasa biodrowego. Całość została zorganizowana tak, aby nie przeszkadzać w poruszaniu się, jednocześnie gwarantując stały i wygodny dostęp do sprzętu.

TreeMotion firmy Teufelberger to jedna z najbardziej cenionych uprzęży w świecie arborystki. Łącząc w sobie lekkość i funkcjonalność stanowi idealnie skrojony model pozwalający na sprawną i wygodną pracę na drzewach.

Cechy uprzęży arborystycznej TreeMotion Teufelberger:

-wykonana z wytrzymałych materiałów
-anodyzowane elementy aluminiowe
-most oparty na lince
-automatyczne klamry Austrialpin
-wygodny pas biodrowy
-liczne uchwyty sprzętowe

Certyfikaty: EU Directive 89/686/EEC
Obwód pasa: 76-91 cm
Obwód uda: 52-66 cm
Waga: 2300 g
Szybkie klamry: tak
Czas użytkowania: 5 lat (+3 lata przechowywania)

Parametry

Zastosowanie: arborystyka

Typ: biodrowa

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij