Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Uprząż Body II Standard Singing Rock XL-XXL

Producent: Singing Rock
  • 333,00 zł 254,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Uprząż Body II Standard Singing Rock XL-XXL

Singing Rock

Body II Standard firmy Singing Rock to prosta i bezpieczna uprząż robocza, która sprawdzi się w różnego typu pracach na wysokości. Body II została skonstruowana tak aby obejmować całe ciało, a punkty wpinania zlokalizowane w miejscach zapewniających optymalną ochronę. Uprząż sprawdzi się podczas prowadzenia prac budowlanych, prac na rusztowaniach, w podnośnikach koszowych i innego typu pracach na wysokości.

Konstrukcja Body II Standard została oparta o szerokie i wytrzymałe taśmy z poliamidu. Dzięki temu uprząż jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie, a tym samym długowieczna. Kolorystyczne rozróżnienie (szare nogawki i żółte szelki ramienne) znacznie ułatwiają zakładanie i eliminują ryzyko niewłaściwego dopasowania. Konstrukcja została zaopatrzona w dwa punkty wpinania: przedni na wysokości mostka i tylni usytuowany między łopatkami. Dzięki temu możliwe jest łatwe wpinanie przyrządów asekuracyjnych i lonży z absorberami, a tym samym bezpieczna praca na dachach oraz konstrukcjach stalowych. Uprząż dobrze sprawdza się podczas poruszania się po płaskich i pochyłych powierzchniach na których występuje ryzyko upadku z wysokości. Dzięki wygodzie i niewielkiej wadze własnej Body II Standard jest doskonałym rozwiązaniem dla zabezpieczenia pracowników budowlanych, osób poruszających się po rusztowaniach i korzystających z podnośników koszowych. Szelki zgodne z normami europejskimi i polskimi przepisami BHP.

Regulacja uprzęży jest możliwa za pomocą 4 klamer Easy Lock Buckle, dzięki którym dopasujemy długość poszczególnych pasów obejmujących nogi oraz ramiona użytkownika. Po jednorazowym dostosowaniu, możliwe jest szybkie zakładanie szelek przez tego samego pracownika, dzięki pojedynczej automatycznej klamrze Speed Buckle umieszczonej na wysokości piersi. Dopasowanie uprzęży jest łatwe, intuicyjne i bezpieczne. Wszystkie czynności można wykonać nawet w grubych roboczych rękawicach. Uprząż zaopatrzono dodatkowo w dwa uchwyty sprzętowe o udźwigu 5 kg. Dzięki nim pracownik będzie mógł zabezpieczyć narzędzia przed upadkiem, wpiąć worek sprzętowy bądź zdeponować ekwipunek asekuracyjny w czasie gdy nie jest on używany.

Uprząż Body II Standard firmy Singing Rock to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości dla pracowników budowlanych, dekarzy oraz osób poruszających się po rusztowaniach lub korzystających z podnośników koszowych.

Certyfikaty: CE 1019 EN 361

Rozmiar XL-XXL
wzrost: 180-210 cm
obwód taśm udowych: 45-85 cm
waga: 1090 g

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Typ: pełna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij