Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Uprząż do Crolla Explo Petzl

Producent: Petzl
  • 345,00 zł 299,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 289,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Uprząż do Crolla Explo Petzl

Petzl

Explo firmy Petzl to szelki pozwalające na ustawienia przyrządu zaciskowego Croll w odpowiednim położeniu, by zoptymalizować wysiłek i skuteczność podczas wychodzenia po linie. Każda szelka ma dwa uchwyty sprzętowe z HDPE i dwie szlufki do transportu sprzętu. Konstrukcja w kształcie X zapewnia dobrą pozycję na ramionach, a taśma piersiowa pozwala na precyzyjne ustawieni przyrządu piersiowego.

Explo to szelki zapewniające skuteczność i łatwość użycia podczas wychodzenia po linie. Pozwalają na optymalne ustawienie przyrządu zaciskowego Croll w odpowiednim położeniu podczas wychodzenia po linie. Dwa uchwyty sprzętowe z polietylenu o dużej gęstości (HDPE) i dwie szlufki na każdej z szelek służą do transportu sprzętu (tymczasowe stanowisko PULSE, plakietki, klucze itd.).

Explo posiada niezwykle łatwą regulację, bez wpinania do uprzęży. Przyrząd zaciskowy Croll ustawimy przy pomocy taśmy piersiowej, wyposażonej w klamrę z szybką regulacją.

Szelki Explo wykonane zostałty z taśmy odpornej na ścieranie, zapewniającej znakomitą trwałość. Taśma piersiowa powstała z bardzo trwałego z polietylenu o dużej gęstości (HDPE), z kolei tylne połączenie krzyżakowe z poliuretanu termoplastycznego (TPU) dla większej odporności na tarcie.

Materiał: polietylen o dużej gęstości (HDPE), poliuretan termoplastyczny (TPU), stal
Certyfikacja: CE
Gwarancja: 3 lata

Parametry

Zastosowanie: speleologia, prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Typ: piersiowa

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij