Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża BW260 AZ002 1,5m Protekt

Producent: Protekt
  • 259,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża BW260 AZ002 1,5m Protekt

Protekt

ABM SCF AZ002 1,5 m firmy Protekt to wygodna lonża asekuracyjna przeznaczona do pracy na konstrukcjach stalowych, kratownicach oraz drabinach przemysłowych. ABM SCF AZ002 1,5m umożliwia bezpieczne połączenie pracownika z punktami asekuracyjnymi, a w razie upadku amortyzuje powstające siły dzięki integralnemu absorberowi energii. Lonża doskonale sprawdzi się podczas prac na wysokości oraz prac z zakresu technik dostępu linowego.

Lonża składa się z dwuramiennej, elastycznej taśmy bezpieczeństwa, zszywanego i zalaminowanego absorbera energii oraz integralnych karabinków AZ 002 i AZ 011. Długość lonży wynosi 1,5 m, a jej elastyczna konstrukcja pozwala na nieskrępowane poruszanie się po rusztowaniach i konstrukcjach stalowych. Ramiona lonży wykonano z poliestru, absorber z poliamidu. Sprzęt stanowi element zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości i jest przeznaczony do ochrony osobistej dla pracowników wysokościowych oraz alpinistów przemysłowych.

Certyfikaty: CE 0082, PN-EN 355:2005, EN 354, EN 362

Parametry

Długość: 150cm

Materiał: stal, polyester, poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij