Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża BW260 MGO AZ022 0,9m Protekt

Producent: Protekt
  • 359,00 zł 269,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża BW260 MGO AZ022 0,9m Protekt

Protekt

BW 260 0,9m firmy Protekt to wygodna lonża asekuracyjna przeznaczona do pracy na konstrukcjach stalowych, kratownicach oraz drabinach przemysłowych.

BW 260 0,9m umożliwia bezpieczne połączenie pracownika z punktami asekuracyjnymi, a w razie upadku amortyzuje powstające siły dzięki integralnemu absorberowi energii. Lonża doskonale sprawdzi się podczas prac na wysokości oraz prac z zakresu technik dostępu linowego.

Lonża składa się z dwuramiennej, elastycznej taśmy bezpieczeństwa, zszywanego i zalaminowanego absorbera energii oraz integralnych karabinków AZ 011 i AZ 022. Długość lonży wynosi 0,9 m, w razie potrzeby można ją rozciągnąć o dodatkowe 70 cm. Ramiona lonży wykonano z poliestru, absorber z poliamidu. Sprzęt stanowi element zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości i jest przeznaczony do ochrony osobistej dla pracowników wysokościowych oraz alpinistów przemysłowych.

Długość: 0,9 m
Certyfikaty: CE, PN-EN 355

Parametry

Materiał: stal, polyester, poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij