Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża z hakami MGO RGL28 Chaser Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 1299,00 zł 899,00 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 899,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża z hakami MGO RGL28 Chaser Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

RGL28 Chaser firmy RidgeGear to bardzo innowacyjna, zwijana lonża z integralnym absorberem energii i wygodnymi hakami typu MGO. RGL28 Chaser stanowi doskonałe rozwiązanie chroniące przed upadkiem z wysokości podczas pracy na różnego typu kratownicach, rusztowaniach, antenach telekomunikacyjnych i innych konstrukcjach stalowych. Lonża świetnie sprawdzi się podczas robót wysokościowych oraz prac z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

RGL28 Chaser została konstrukcyjnie oparta na Y-kształtnych, taśmowych ramionach wykonanych z doskonałej jakości materiału UHMWPE o szerokości 15mm. Pozwoliło to na wykorzystanie w lonży unikalnego systemu, który w miarę zapotrzebowania pozwala łatwo rozwinąć bądź automatycznie skompresować długość w zakresie 0,85-2m. Konstrukcja ramion RGL28 Chaser sprawia, że gdy nie jest ona używana, kompresuje się do stosunkowo niewielkich rozmiarów, znacznie ułatwiając poruszanie się w ciasnych przestrzeniach. Jednocześnie lonża pozwala na daleki wysięg, a nawet poruszanie się w pewnych zakresach, bez konieczności przepinania protekcji. Tym samym RGL28 Chaser z powodzeniem sprawdza się podczas większości realizacji.

Lonżę zaopatrzono w klasyczny, zszywany absorber energii, który za pomocą karabinka RGK2P wpinamy do piersiowego lub plecowego punktu uprzęży (A). Każde z ramion amortyzatora zakończono lekkim hakiem MGO RGK-11 z zamkiem automatycznym. Duży prześwit haków MGO (60mm) ułatwia wpinanie ich w elementy kratownic, drabin przemysłowych czy rusztowań, a automatyczne zamki znacząco przyspieszają przepinanie asekuracji, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania manipulacji.

Absorber energii RGL28 Chaser został ukryty w specjalnym, wytrzymałym pokrowcu. Dzięki temu jest on skutecznie chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami, a jednocześnie bardzo łatwy do skontrolowanie przed każdorazowym użyciem. Produkt wykonany w Wielkiej Brytanii!

Produkt przewidziany dla użytkowników o wadze do 140kg.

Długość: 0,85-2m (z hakami)

Certyfikaty: EN 360:2002

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: tworzywo stuczne, stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij