Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Hamulec linowy RGA12 Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 345,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Hamulec linowy RGA12 Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

RGA12 firmy Ridge Gear to urządzenie samozaciskowe przeznaczone do asekuracji za pomocą lin tekstylnych o średnicy 11mm. RGA12 został stworzony jako element systemu powstrzymywania przed ewntualnymi upadkami z wysokości. Hamulec świetnie sprawdzi się podczas intensywnych prac na wysokości oraz aktywności związanych z dostępem linowym.

Korpus i zapadka urządzenia RGA12 zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu hamulec jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także na zużycie. Urządzenie działa w bardzo prosty sposób: naturalnie podąża ono za użytkownikiem podczas poruszania się, a obciążone zatrzymuje ewentualny upadek blokując się w czasie rzeczywistym. Montaż przyrządu jest prosty i intuicyjny: wystarczy jednym palcem odciągnąć zapadkę zaciskową i włożyć linę w korpus. Urządzenie zostało skonstruowane w taki sposób, że nawet odruchowo złapane i tak zatrzyma ewentualny upadek użytkownika.

Certyfikaty: EN 353-2:2002

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: stal nierdzewna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij