Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd do autoasekuracji Back-up Back up + karabinek Kong

Producent: Kong
  • 619,00 zł 459,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd do autoasekuracji Back-up Back up + karabinek Kong

Kong
BACK-UP KONG
 
Nowy przyrząd asekuracyjny firmy Kong. Bezpieczny i prosty w użyciu. BACK-UP łączy w sobie niemal wszystkie cechy znanych przyrządów asekuracyjnych (shunt, asap, locker). Jednak jest dużo mniejszy i o wiele bardziej uniwersalny. Zamontowany na linie przesuwa się sam za asekurowanym człowiekiem zarówno do góry, jak i w dół zatrzymująć w razie potrzeby upadek.
 
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom BACK-UP zabezpiecza przed ciężkimi obrażeniami nawet w wyniku upadków ze współczynikiem odpadnięcia 2, wyhamowując lot dynamicznie. Dodatkowym atutem tego przyrządu jest zdcydowane ograniczenie zużycia liny, z którym często mamy do czynienia w przypadku innych przyrządów wyposażonych w samoryglujące uzębione krzywki.
Przyrząd może pracować w dwóch trybach pracy na linie, zmienianych za pomocą przekładni na zamku (. W pierwszym położeniu przyrząd przesuwa się swobodnie po linie w dół i w górę, w drugim – przesuwa się do góry, w dół blokuje (w tym trybie przesunięcie w dół należy wykonać ręcznie).
 
KARABINEK STALOWY Z AUTOBLOKADĄ ZAMKA W ZESTAWIE 

Parametry:
Materiał: stal / aluminium
Waga: 205 g
Praca na linie o średnicy 10-12 mm
Wymiary: 70 × 99,5 mm (załączona rycina)
Spełniane normy: EN 353-2, EN 358, EN 567, EN 795B EN 12841 A/B
 
 
 
 

Parametry

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij