Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd do autoasekuracji Easy Access Climbing Technology

Producent: Climbing Technology
  • 569,99 zł 439,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 434,59
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd do autoasekuracji Easy Access Climbing Technology

Climbing Technology

Przyrząd do asekuracji Easy Access to nowość w katalogu marki Climbing Technology i naturalny następca przyrządu Easy Move. Urządzenie to zabezpiecza przed upadkiem przy wszelkich pracach z dostępem linowym. Obsługa Easy Access jest na tyle prosta, że bezproblemowo poradzi sobie z nią nawet początkujący pracownik wysokościowy.

Podstawowym zadaniem przyrządu Easy Access jest umożliwienie bezpiecznego wejścia i zejścia po linii pionowej, blokując się natychmiastowo w przypadku odpięcia.
Easy Access Climbing Technology zaprojektowany został w ten sposób, by podczas pracy cały czas znajdował się nad głową użytkownika, minimalizując w ten sposób potencjalny współczynnik upadku do minimum. Elementem wyróżniającym Easy Access wśród innych urządzeń tego typu, jest dołączona do niego linka umożliwiająca kontrolowanie zjazdu oraz błyskawiczne zablokowanie przyrządu w momencie szarpnięcia.
Przyrząd zaopatrzono również w dodatkowy otwór na karabinek, służący do całkowitego odblokowywania przyrządu pod wpływem odpowiedniego obciążenia.

Funkcjonalność, wytrzymałość i kompaktowe rozmiary Easy Access z pewnością znajdą uznanie wśród pracowników wysokościowych, arborystów i ratowników górskich. Przyrząd znacząco zwiększy poziom bezpieczeństwa podczas wykonywanych przez nich prac, stając się nieodłącznym elementem wyposażenia

Produkt posiada certyfikat CE, EN 12841-A i jest przeznaczony do współpracy z linami o średnicy 11 mm spełniającymi normy EN 1891.

Cechy przyrządu do autoasekuracji Easy Access Climbing Technology


-przeznaczony do poruszania się w linii pionowej
-linka wyposażona w automatyczny system zwalniający i blokujący
-przyrząd umiejscowiony nad użytkownikiem minimalizuje ryzyko upadku
-dodatkowy otwór do odblokowywania liny
-współpracuje z linami o średnicy 11 mm

Certyfikat: CE, EN 12841-A

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij