Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd do autoasekuracji Easy Speed Climbing Technology

Producent: Climbing Technology
  • 599,99 zł 489,99 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 489,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd do autoasekuracji Easy Speed Climbing Technology

Climbing Technology

Nowość w katalogu Climbing Technology i godny następca przyrządu Easy Move. Easy Speed to przyrząd przeznaczony do prac na wysokościach – auto-asekuracji, pozycjonowania na stanowisku pracy oraz podchodzenia po linie. Specjalny przełącznik Rest/Go pozwala na łatwe wybranie odpowiedniego trybu pracy.

Easy Speed to przyrząd, którego głównym zadaniem jest skuteczna ochrona użytkownika przed upadkiem z wysokości. Można używać go wraz linami statycznymi o średnicy 10,5-11 mm oraz karabinkiem bezpośrednio wpiętym do uprzęży lub za pośrednictwem lonży.

Przyrząd Easy Speed pozwala na płynne i bezpieczne poruszanie poruszanie się po linii pionowej. Dzięki doskonałemu wyważeniu nie blokuje się nigdy przypadkowo. Jednak w przypadku gwałtownego obciążenia, na skutek odpadnięcia, blokuje się ze 100% skutecznością. Niezależnie od tego czy lina jest mokra, brudna, czy oblodzona.

W modelu Easy Speed znajdziemy wyjątkowo funkcjonalny przełącznik Rest/Go, umożliwiający wybór trybu pracy. Opcja Go pozwala na swobodne poruszanie się po linie oraz zatrzymuje urządzenia w czasie upadku. Tryb Rest umożliwia zablokowanie Easy Speed nad użytkownikiem, dzięki czemu może być używany jako przyrząd do pozycjonowania na stanowisku pracy.
Przełącznik skonstruowany jest w taki sposób, aby niemożliwe było jego przypadkowe poruszenie – obraca się z dużym oporem i wystaje poza obudowę tylko na tyle, na ile jest to koniecznie potrzebne, aby dokonać zmiany trybu pracy.

Easy Speed mimo swych kompaktowych rozmiarów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo oraz wygodę pracy niezależnie od warunków w jakich ją wykonujemy.

Cechy Easy Speed Climbing Technology


-wielofunkcyjność
-niska waga oraz kompaktowa i estetyczna obudowa
-możliwość płynnego poruszania się w pionie
-skutecznie blokuje się w przypadku upadku
-możliwość stałej blokady na linie
-przełącznik Rest/Go umożliwiający wybór trybu pracy
-100% skuteczności nawet na mokrej, brudnej lub oblodzonej linie
-indywidualnie testowany

Waga: ok. 200 g
Średnica liny: 10,5- 11mm
Certyfikacja: EN 353-2, EN 12841-A/B

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: stal nierdzewna, tworzywo stuczne, stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij