Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd do autoasekuracji Swing Edelweiss

Producent: Edelweiss
  • 259,00 zł 179,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd do autoasekuracji Swing Edelweiss

Edelweiss

Swing firmy Edelweiss to lekki i kompaktowy przyrząd autoasekuracyjny, służący do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. Swing działa na zasadzie przegięcia liny, dzięki czemu zatrzymuje użytkowanika w czasie rzeczywistym, zapobiegając ryzyku nabrania przez niego prędkości. Zastosowane w konstrukcji urządzenia najwyższej jakości materiały zapewniają trwałość, długi okres eksploatacji, odporność na trudne warunki pracy oraz maksimum bezpieczeństwa. Przyrząd Swing docenią szczególnie technicy dostepu linowego, pracownicy wysokościowi oraz arboryści.

Dużą zaletą urządzenia Swing Edelweiss jest niska waga: zaledwie 165g. Brak plastikowych elementów sprawia, że przyrząd można czyścić za pomocą rozpuszczalników. Ruchoma okładzina umożliwia wpięcie Swinga w dowolnym miejscu liny i jest to możliwe nawet pod obciążeniem. Czytelne opisy na korpusie eliminują ryzyko niepoprawnego montażu przyrządu. Umieszczona z przodu zapadka umożliwia zablokowanie urządzenia na pożądanej wysokości, dzięki czemu działając jak prusik pozwala nam na wygodną pracę bez ryzyka obsunięcia.

Swing jest przeznaczony do pracy z linami o średnicy 11-13 mm. Każdy egzemplarz jest opatrzony indywidualnym numerem seryjnym wraz z datą produkcji co znacząco ułatwia okresowe kontrole SOI.

Doskonałym uzupełnieniem dla przyrządku Swing firmy Edelweiss jest lonża Swing Lanyard 20/40 cm pozwalająca na nieskrępowane poruszanie się i zapewniająca optymalne ustawienie podczas pracy.

Parametry:

Średnica lin: 11 – 13 mm
Wysokość: 112 mm
Szerokość: 65 mm
Grubość: 21 mm
Waga: 165 g
Posiada atesty: CE EN 353-2:2002, CE EN 12841-A:2006 (max. 100 kg)

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo, park linowy

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij