Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Urządzenie samohamowne RGA9 Defender 9m Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 1050,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Urządzenie samohamowne RGA9 Defender 9m Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

RGA9 Defender 9m firmy Ridge Gear to profesjonalne urządzenie samohamowne w formie kasety ze zwijającą się samoistnie linką galwanizowaną. RGA9 Defender 9m stanowi zwarte i kompaktowe rozwiązanie do asekuracji robotników na budowach, operatorów magaznynów wysokiego składowania czy osób poruszających się w strefach przeładunkowych po dachach i naczepach pojazdów. Urządzenie docenią pracownicy wysokościowi poszukujący wygodnego i nieabsorbującego użytkownika rozwiązania do zapobiegania upadkom z wysokości.

RGA9 Defender 9m ma postać kasety z Nylonu 66 w której ukryto wytrzymałą linkę galwanizowaną o średnicy 5mm. Urządzenie zaopatrzono w zlokalizowany u góry krętlik, przeznaczony do łączenia hamulca z punktem stanowiskowym, a także aluminiowy karabinek z krętlikiem i zamkiem automatycznym, służący do wpinania asekuracji do uprzęży. Zasada działania RGA9 Defender 9m jest bardzo prosta: linka stopniowo zwija się podczas podchodzenia pracownika do góry lub rozwija podczas schodzenia. W sytuacji gdy dochodzi do poślizgnięcia bądź odpadnięcia, urządzenie natychmiast blokuje linkę, powstrzymując użytkownika przed upadkiem z wysokości. RGA9 Defender 6m jest rozwiązaniem niezwykle prostym w użytkowaniu i wymaga minimalnego szkolenia pracowników, którzy z niego korzystają.

RGA9 Defender 9m Ridge Gear stanowi doskonałe rozwiązanie do ochrony przed upadkiem z wysokości robotników budowlanych, operatorów magaznynów wysokiego składowania czy osób poruszających się w strefach przeładunkowych po dachach i naczepach pojazdów. Stosunkowo nieduża waga urządzenia, trwałość, prosta konstrukcja i praktyczne detale (krętliki zapobiegają plątaniu się linki oraz skręcaniu pasków uprzęży) sprawiają, że hamulec stanowi jeden z najlepszych wyborów do asekuracji pracowników posiadających niewielką wiedzę o technikach pracy na wysokości.

Waga: 3,9kg

Maksymalna waga użytkownika: 140kg

Maksymalne obciążenie podczas wyłapytania upadku: <6kN

Certyfiikaty: EN 360:2002

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij