Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Wózek do systemu asekuracji szynowej Soll Body Control I

Producent: Soll
  • 3000,00 zł 2990,00
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Wózek do systemu asekuracji szynowej Soll Body Control I

Body Control I firmy Soll to skuteczne urządzenie, stanowiące środek zabezpieczający przed upadkiem z wysokości. Body Control I jest mechanizmem samozaciskowym, który powstrzymuje upadek do tyłu i w dół. Urządzenie docenią pracownicy wysokościowi oraz technicy dostępu linowego poruszający się po konstrukcjach zaopatrzonych w stałą asekurację szynową Soll.

Body Control I został zaprojektowany specjalnie do przemieszczania się w systemie GlideLoc czyli blisko drabiny. Wpięty do górnego punktu uprzęży (A) wózek, znajdując się na wysokości mostka, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem do prac w ograniczonych przestrzeniach. Pozwala on na wygodne utrzymywanie prawidłowej pozycji.

Budowa urządzenia zapobiega przed obróceniem się użytkownika po upadku w pozycji do góry nogami. Dzięki temu Body Control I stanowi jedną z najbezpieczniejszych form asekuracji, radykalnie ograniczając ryzyko odniesienia poważnych obrażeń jakie mogą powstać podczas upadku. Przyrząd składa się z modułu pochłaniającego energię, który na stałe połączono z wygodnym karabinkiem zaopatrzonym w krętlik.
Korpus Body Control I wykonano z aluminium, a język blokujący ze stali nierdzewnej.

Produkt jest dostępny wyłącznie przy przedpłacie na nasze konto. Cena urządzenia ma charakter orientacyjny i jest ściśle uzależniona od aktualnego kursu Euro.

Body Control I Soll zobowiązuje użytkownika do cyklicznych, corocznych kontroli SOI bez względu na to czy urządzenie pracuje, czy jest przechowywane w magazynie.

Waga: 970 g

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości

Materiał: aluminium, stal nierdzewna

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij