Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Krętlik Micro Swivel Petzl

Producent: Petzl
  • 285,00 zł 239,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Krętlik Micro Swivel Petzl

Petzl

Micro Swiwel firmy Petzl to mały otwierany krętlik, przeznaczony do wpięcia w karabinek z blokadą w celu uniknięcia skręcania się lonży, utrzymania przyrządów we właściwej pozycji lub opuszczania ładunków. Micro Swivel stanowi przydatne narzędzie podczas prowadzenia prac na wysokości, prac z zakresu technik dostępu linowego, w arborystyce i ratownictwie.

Micro Swivel został wykonany z odpornych na zużycie i bardzo wytrzymałych stopów lekkich. W krętliku nie zastosowano łożysk, co pozwala na swobodny obrót, gdy nie jest obciążony oraz na zablokowanie pod obciążeniem aby ustabilizować przyrządy lub ładunek na linie w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu Micro Swivel stanowi doskonałe narzędzie do wpinania lonży autoasekuracyjnych, przyrządów zaciskowych, a także podczas wyciągania bądź opuszczania ładunków. Ergonomiczny kształt ułatwia wszelkie operacje sprzętowe.

Materia: stop aluminium, tworzywo sztuczne; Waga: 75 g Wytrzymałość na zerwanie: 23 kN Certyfikacja: CE

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij