Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Płytka stanowiskowa Rally Bent Kong

Producent: Kong
  • 169,00 zł 109,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Płytka stanowiskowa Rally Bent Kong

Kong

Rally Kong to płytka stanowiskowa z 10 otworami o zakrzywionym kształcie i wysokiej wytrzymałości. Duże otwory umożliwiają bezpośrednie wprowadzanie elementów tekstylnych (lina, taśmy) bez konieczności stosowania łączników. Kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami do pracy z liną, umożliwia tworzenie skomplikowanych układów.

Rally Alu Kong to bardzo wytrzymała płytka stanowiskowa z 10 otworami, której można używać do tworzenia złożonych układów do asekuracji oraz transportu, gwarantując przejrzystość systemów co przekłada się nie tylko na wygodę, ale i na bezpieczeństwo pracy. Otwory o średnicy 20mm posiadają zaokrąglone krawędzie, co pozwala na współpracę z większością elementów tekstylnych, takich jak liny czy taśmy, bez ryzyka ich uszkodzenia. Rally idealnie sprawdzi się we wspinaczce górskiej, canyoningu i speleologii, docenią ją także pracownicy wysokościowi. Płytka może się również przydać w profesjonalnych akcjach ratowniczych w górach.

Płytkę stanowiskową Rally Kong o grubości 10mm wykonano z wysokiej jakości aluminium szczegółowo przetestowanego pod kątem wytrzymałości.
Produkt wyprodukowany został we Włoszech i uzyskał następujące certyfikaty: CEN TS 16415 i RfU CNB/P/11.114.

Wytrzymałość: 36 kN
Waga: 180 g
Długość: 139,5 mm
Grubość: 10 mm
Ilość otworów: 10
Średnica otworów: 20 mm

Płytka dostępna również w wersji płaskiej.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo, park linowy

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij