Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek pomocniczy RTLC/1 Ridge Gear

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 22,00 zł 19,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek pomocniczy RTLC/1 Ridge Gear

Ridge Gear Unitex

RTLC/1 firmy Ridge Gear to niewielki karabinek pomocniczy z zamkiem drucianym. RTLC/1 doskonale sprawdza się we współpracy z lonżami sprzętowymi, pozwalając na wygodne zabezpieczenie narzędzi przed utratą i upadkiem z wysokości. Karabińczyk docenią szczególnie pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego i arboryści.

RTLC/1 został wykonany z wysokiej jakości stali, co pozytywnie wpływa na trwałość. Profil karabińczyka przypomina haczyk i ułatwia jego wpinanie zarówno w szpejaki, jak i zakończenia lonżyków. RTLC/1 zaopatrzono w odporny na czynniki atmosferyczne, druciany zamek, który zapewnia wygodę i obniża wagę łącznika. W dolnej części haczyka zlokalizowano koluszko umożliwiające przewleczenie końcówki smyczy narzędziowej. Dzięki temu lonżyki możemy łatwo przepinać zgodnie z zapotrzebowaniem, unikając ich irytującego plątania się. Warto podkreślić, że karabińczyk jest patentem, który gwarantuje swobodę operowania narzędziami, jednocześnie skutecznie zabezpieczając przed ich upuszczeniem.

RTLC/1 Rigde Gear nie jest sprzętem ochrony indywidualnej i nie może być stosowany jako element systemów asekuracji oraz powstrzymywania przed upadkiem z wysokości.

Wymiary: 50mm x 25mm

Prześwit: 8mm

Maksymalna nośność: 1kg

Parametry

Materiał: stal

Zamek: druciany

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.