Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Karabinek sprzętowy Kilo Camp

Producent: Camp
  • 149,00 zł 119,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Karabinek sprzętowy Kilo Camp

Camp

Kilo marki Camp to karabinek sprzętowy charakteryzujący się nieprzeciętną, jak na karabinki tego typu, wytrzymałością oraz stabilnością w trakcie pracy.

Kilo to karabinek przeznaczony do przypinania i noszenia narzędzi przydatnych przy pracach wysokościowych. Korpus karabinka wykonano z aluminium, zaś śruby typu Torx ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Kilo łączy w sobie niską wagę z dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Wewnątrz znajdziemy plastikową płytkę o kształcie pozwalającym na zamontowanie karabinka na taśmie o maksymalnej szerokości 45 mm. Dzięki temu bezpiecznie przypniemy Kilo do uprzęży lub paska.
Elementy skręcane są śrubkami za pomocą dołączonego do zestawu klucza. Takie rozwiązanie pozwala na pewne osadzenie karabinka oraz jego maksymalną stabilizację, dzięki czemu unikniemy niepożądanego przekrzywiania lub odpięcia karabinka.
Kilo pośród innych karabinków sprzętowych wyróżnia się wytrzymałością pozwalającą na maksymalne dopuszczalne obciążenie robocze na poziomie 20 kg. Maksymalna siła niszcząca to z kolei aż 150 kg.
Należy pamiętać, że karabinek Kilo Camp jest karabinkiem sprzętowym i nie może służyć do asekuracji!

Waga: 52 g
Wytrzymałość: 1,5 kN
Maksymalne obciążenie: 20 kg
Prześwit: 25 mm

Parametry

Materiał: aluminium

Zamek: druciany

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, akcesorium

Wytrzymałość: 1,5 kN

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij