Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Kask Atra 10V z więźbą obrotową Protekt czerwony

Producent: Protekt
  • 89,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Kask Atra 10V z więźbą obrotową Protekt czerwony

Protekt

Atra 10V to kask przeznaczony do pracy na wysokości, wyposażony w skorupę wykonaną z bardzo trwałego materiału ABS, który odpowiada za zapewnienie pełnej odporności na uderzenia. Kask dodatkowo został wyposażony w otwory wentylacyjne oraz mocowania do ochronników słuchu i osłon twarzy.

Protekt Atra 10V to wygodny kask do prac na wysokości, który zaopatrzono we wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Konstrukcja modelu oparta została na zewnętrznej skorupie wykonanej z bardzo wytrzymałego materiału ABS. Posiada ona 10 otworów wentylacyjnych, które poprawiają komfort noszenia podczas pracy w wyższych temperaturach. Dodatkowo wnętrze kasku wyposażone zostało w wymienną welurową nakładkę pochłaniającą pot. Prostą i precyzyjną regulację umożliwia pokrętło osadzone na obrotowej więźbie.
Kask Atra 10V zaopatrzono go także w 30mm punkty mocowania umożliwiające podpięcie dodatkowych akcesoriów takich jak ochronniki słuchu czy osłona wzroku.

Kask spełnia wymagania normy EN 397:2012+A1:2012, co oznacza, że może być używany w zakresie temperatur -30°C/+50°C i jest odporny na odkształcenia boczne. Tym samym sprawdzi się on doskonale podczas prowadzenia prac na wysokości, prac z zakresu technik dostępu linowego, w arborystyce i ratownictwie.

Waga: 430 g
Zakres: 51-63 cm
Ilość otworów wentylacyjnych: 10
Certyfikacja: EN 397:2012+A1:2012


ATRA 10 – Przemysłowy hełm ochronny – [PL] from Protekt on Vimeo.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij