Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Ławka Podium Petzl

Producent: Petzl
  • 759,00 zł 539,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Ławka Podium Petzl

Petzl

Podium firmy Petzl to wygodna i dopracowana ławeczka przeznaczona do prac na wysokości. Podium pozwala na odciążenie ciała i zachowanie wysokiego komfortu podczas długiego wiszenia. Ławeczkę docenią technicy dostępu linowego oraz ratownicy.

Podium cechuje optymalnie sztywna i szeroka konstrukcja. Siedzisko pozwala na przyjęcie stabilnej oraz wygodnej pozycji, a miękka wyściółka poprawia komfort podczas przedłużającej się pracy. Odpowiednio profilowane brzegi ławeczki skutecznie zapobiegają przed uciskiem ze strony taśm łączących siedzisko z uprzężą. Podium zaopatrzono w dwa uchwyty sprzętowe pokryte powłoką ochronną umożliwiające zdeponowanie narzędzi, a także worków i wiader sprzętowych. Wspornik wyposażono także w specjalny haczyk, który pozwala na wpięcie nieużywanej ławeczki do uprzęży od strony pleców. Znacznie ułatwia to przemieszczanie się, zwłaszcza podczas pracy na konstrukcjach stalowych i masztach.

Regulacja wysokości wspornika odbywa się za pomocą dwóch taśm zaopatrzonych w klamry DoubleBack. Pozwalają one na optymalne dopasowanie ławeczki względem specyfiki sylwetki użytkownika. Klamry bez trudu obsłużymy za pomocą brudnych lub mokrych dłoni, a także w grubych rękawicach roboczych. Każda z taśm została zakończona gumowym Stringiem. Pozwala on na ustawienie używanych do łączenia karabinków w optymalnej pozycji oraz ich stabilizację.

Podium Petzl może być stosowane z dowolną uprzężą przeznaczoną do prac na wysokości. W przypadku stosowania wspornika z modelami Astro Bod Fast i Astro Sit Fast należy łączyć go za pomocą specjalnych, dedykowanych szekli (dostępne jako osobny produkt).

Waga: 1060 g

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij