Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża pojedyncza RGL5R Ridge Gear 1m

Producent: Ridge Gear Unitex
  • 46,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża pojedyncza RGL5R Ridge Gear 1m

Ridge Gear Unitex

RGL-5R 1m firmy Ridge Gear to bardzo praktyczna lonża asekuracyjna z liny poliamidowej. RGL-5R 1m stanowi doskonałe rozwiązanie do protekcji w miejscu realizacji zlecenia, a także we współpracy z przyrządami zaciskowymi, dzięki czemu może być wykorzystywana w zastępstwie popularnych cowtail’i. Lonża świetnie sprawdzi się podczas robót na wysokości, a także jako element wyposażenia techników dostępu linowego, arborystów i ratowników.

RGL-5R 1m została wykonana z 11mm liny poliamidowej. Dzięki czarnej koszulce z żółtymi przeplotkami, lonża jest nie tylko estetyczna, ale umożliwia łatwe sprawdzenie ewentualnych przetarć (widoczny byłby wówczas biały rdzeń). Wykorzystanie 11mm liny sprawia ponadto, że RGL-5R 1m cechuje wytrzymałość, długowieczność i duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oba końce lonży zaopatrzono w zaszyte kolucha umożliwające wpinanie karabinków i maillonów. Dzięki temu łatwo i skutecznie połączymy RGL-5R 1m z punketem B uprzęży roboczej. Wszystkie szwy dla podwyższenia trwałości umieszczono w osłonach z transparentnego tworzywa, które umożlia łatwą inspekcję ich stanu.

Analogicznie jak Jane firmy Petzl, RGL-5R 1m jest lonżą asekuracyjną przeznaczoną do protekcji w miejscu pracy, odpoczynku oraz łączenia przyrządów zaciskowych z uprzężą. Nie może być używana w zastępstwie lonży z absorberami energii czyli w sytuacjach gdy występuje ryzyko dynamicznego upadku z wysokości (fall arrest).

Produkt wykonany w Wielkiej Brytanii!

Długość: 1m

Certyfikaty: EN 354:2010

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij