Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża pozycjonująca Alto 2m Edelweiss (bez karabinka)

Producent: Edelweiss
  • 319,00 zł 279,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża pozycjonująca Alto 2m Edelweiss (bez karabinka)

Edelweiss

Alto firmy Edelweiss to dopracowana lonża pozycjonująca, która idealnie spisze się podczas różnego typu prac na wysokości. Alto cechuje prosta konstrukcja oraz łatwa, intuicyjna obsługa. Odporność na uszkodzenia oraz wszechstronność w wykorzystaniu sprawią, że ten model docenią pracownicy wysokościowi oraz technicy dostępu linowego.

Konstrukcja lonży Alto została oparta o 12,5mm linę półstatyczną, która umożliwia łatwą regulację długości oraz jest odporna zarówno na zużycie jak i czynniki zewnętrzne. Ponadto lina, w miejscu opierania się o konstrukcję jest dodatkowo chroniona przez specjalny tekstylny rękaw. Dopracowane urządzenie zaciskowe, którego profil cechują gładkie krawędzi pozwala na wydajną pracę, a jednocześnie nie powoduje ryzyka uszkodzenia oplotu lonży. Dzięki tym zaletom Alto doskonale sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebujemy niezawodnej lonży pozycjonująco-stabilizującej.

Lonża stwarza możliwość łatwej i płynnej regulacji długości. Dzięki temu łatwo dopasujemy naszą pozycję podczas pracy. Każda lonża posiada indywidualny numer seryjny, który znacząco ułatwia dokonywania okresowych kontroli SOI.

Wersja bez karabinka.

Długość: 2m
Waga: ok. 440 g
Certyfikacja: CE – EN 358
Wytrzymałość: 22 kN

Parametry

Długość: 2m

Materiał: tworzywo stuczne

Regulacja: tak

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij