Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża pozycjonująca Site Locker 2m Singing Rock

Producent: Singing Rock
  • 489,90 zł 399,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża pozycjonująca Site Locker 2m Singing Rock

Singing Rock

Site Locker 2m firmy Singing Rock to regulowana lonża pozycjonująca i stabilizująca wyposażona w przyrząd Locker. Przeznaczona do prac na pochyłych dachach, konstrukcjach stalowych, kratownicach i przy przemieszczaniu się techniką hakową. Lonże szczególnie docenią pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego oraz ratownicy.

Konstrukcja lonży Site Locker oparta została o wytrzymałą, odporną na przetarcia i zużycie linę o średnicy 11 mm zabezpieczoną rękawem z taśmy rurowej i zaciskowy przyrząd Locker wykonany ze stopów lekkich. Jeden z końców liny został wyposażony w pętlę, drugi w specjalną kauszę z tworzywa sztucznego umożliwiającą wpięcie stosownego karabinka lub haka MGO. Osłona umieszczona została w najbardziej eksploatowanym, a co za tym idzie najbardziej podatnym na zużycie i uszkodzenia odcinku lonży. Regulacja długości jest możliwa poprzez przyrząd zaciskowy Locker w wersji nieotwieranej.

Singing Rock Site Locker to lonża, której głównym zadaniem jest ochrona przed upadkiem z wysokości oraz wygodna praca w podparciu.

Wersja z liną o długości 2 metrów.
Waga: 410 g

Parametry

Długość: 2m

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Regulacja: tak

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij