Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża Progress Adjust I 2m Petzl

Producent: Petzl
  • 349,00 zł 299,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża Progress Adjust I 2m Petzl

Petzl

Progress Adjust I to regulowana lonża do stabilizacji w pozycji roboczej, która w połączeniu z urządzeniem zatrzymującym upadek z wysokości pozwala na przyjęcie wygodnej pozycji roboczej, gdy użytkownik podpiera się stopami.

Długość lonży można łatwo i szybko dopasować dzięki przyrządowi zaciskowemu Adjust. Akcesorium Captiv Adjust utrzymuje łączniki w prawidłowej pozycji i ułatwiają ich wpinanie. W zależności od konfiguracji może być użyta pojedynczo lub podwójnie. Progress Adjust I występuje w trzech długościach: 2, 3 i 5 m.

Używana na dwa sposoby:

- użycie pojedyncze z przyrządem Adjust wpiętym do przedniego punktu wpinania uprzęży, jeśli stanowisko znajduje się nad użytkownikiem, by rozłożyć obciążenie pomiędzy pasem a taśmami udowymi dla większego komfortu,

- użycie podwójne na bocznych punktach wspinania uprzęży. Ten typ połączenia zapewnia lepsze rozłożenie obciążania na poziomie pasa uprzęży.

Ułatwiona manipulacja:

- bardzo szybkie i precyzyjne dopasowanie długości dzięki ergonomicznemu kształtowu przyrządowi zaciskowego Adjust,

- poprzeczka podtrzymująca Captiv Adjust pozwala na utrzymywanie przyrządu Adjust w dobrej pozycji, jednocześnie łącząc lonżę i przyrząd zaciskowy z łącznikiem.

Trwałość:

- oznaczenia indywidualne na plastikowej osłonie dla kontroli sprzętu przez cały okres jego żywotności,

- osłona chroni linę przed agresywnymi punktami kontaktu, jednocześnie nie przeszkadzając jej w płynnym przesuwaniu. Osłonę można zdjąć, co pozwala na umieszczenie jej jak najbliżej punktu stanowiskowego, gdy lonża jest używana pojedynczo.

Kompatybilna z łącznikami OK, Am’D, Bm’D i OXAN.

Certyfikacja: CE EN 358, EAC, ANSI Z359.3, CSA Z259.11

Gwarancja 3 lata.

Kod: L044BA01
Długość: 2 m
Ciężar: 300 g

Parametry

Długość: 2m

Materiał: aluminium, nylon, polyester, dyneema

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij