Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża Trax 0,8m Edelweiss

Producent: Edelweiss
  • 60,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża Trax 0,8m Edelweiss

Edelweiss

Trax 0,8 m firmy Edelweiss to wygodna lonża asekuracyjna przeznaczona do wykorzystywania podczas pracy na wysokości. Trax 0,8 m została wykonana z najlepszej jakości poliamidu i umożliwia łatwe oraz bezpieczne wpięcie do stanowiska, przyrządów lub poszczególnych punktów podczas poruszania się techniką hakową. Lonżę docenią przede wszystkim pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, a także ratownicy.

Trax 0,8 m została wykonana z wysokiej jakości poliamidu. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że oferuje ona dużą wytrzymałość i odporność na zużycie. Należy jenak pamiętać, że pomimo nominalnych 22kN lonża nie może być traktowana jak absorber energii. Trax 0,8 m jest przeznaczona do wpinania do punktów stanowiskowych oraz asekuracyjnych, a także jako element systemu autoasekuracyjnego. Lonża doskonale sprawdzi się także podczas poruszania się po konstrukcjach techniką hakową. Na każdym z końców lonża została zaopatrzona w specjalne zszywane pętle do wpinania karabinków, które dla wzmocniono plastikowymi osłonami. Oprócz ochrony przed uszkodzeniami ułatwiają one także prawidłowe ustawienie łączników. Trax 0,8 m stanowi część systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości, a jej prawidłowe stosowanie wymaga szkolenia i praktyki.

Lonża została przetestowana zgodnie z normą EN 354 dla linek bezpieczeństwa oraz zgodnie z normą EN 795B dla urządzeń kotwiczących.

Trax 0,8 m została zaopatrzona w numer indywidualny, który znacząco ułatwia identyfikację produktu podczas okresowych kontroli SOI.

Długość: 80 cm

Parametry

Długość: 80cm

Materiał: poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij