Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża Trax 1,2m Edelweiss

Producent: Edelweiss
  • 70,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża Trax 1,2m Edelweiss

Edelweiss

Trax 1,2m firmy Edelweiss to wygodna lonża asekuracyjna przeznaczona do wykorzystywania podczas pracy na wysokości. Trax 1,2m została wykonana z najlepszej jakości poliamidu i umożliwia łatwe oraz bezpieczne wpięcie do stanowiska, przyrządów lub poszczególnych punktów podczas poruszania się techniką hakową. Lonżę docenią przede wszystkim pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego, a także ratownicy.

Trax 1,2 m została wykonana z wysokiej jakości poliamidu. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że oferuje ona dużą wytrzymałość i odporność na zużycie. Należy jenak pamiętać, że pomimo nominalnych 22kN lonża nie może być traktowana jak absorber energii. Trax 1,2 m jest przeznaczona do wpinania do punktów stanowiskowych oraz asekuracyjnych, a także jako element systemu autoasekuracyjnego. Lonża doskonale sprawdzi się także podczas poruszania się po konstrukcjach techniką hakową. Na każdym z końców lonża została zaopatrzona w specjalne zszywane pętle do wpinania karabinków, które dla wzmocniono plastikowymi osłonami. Oprócz ochrony przed uszkodzeniami ułatwiają one także prawidłowe ustawienie łączników. Trax 1,2 m stanowi część systemu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości, a jej prawidłowe stosowanie wymaga szkolenia i praktyki.

Lonża została przetestowana zgodnie z normą EN 354 dla linek bezpieczeństwa oraz zgodnie z normą EN 795B dla urządzeń kotwiczących.

Trax 1,2 m została zaopatrzona w numer indywidualny, który znacząco ułatwia identyfikację produktu podczas okresowych kontroli SOI.

Długość: 120 cm

Parametry

Długość: 120cm

Materiał: poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij