Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Zestaw do kasku Plasma Combo Kit Kask

Producent: Kask
  • 449,00 zł 389,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Zestaw do kasku Plasma Combo Kit Kask

Kask

Plasma Combo Kit firmy KASK to praktyczny zestaw przeznaczony do wykorzystywania z kaskami Plasma AQ i Plasma Hi Viz. Plasma Combo Kit składa się z siatkowej osłony twarzy Mesh Visor, ochronników słuchu SC2 oraz stosownych adapterów. Zestaw docenią przede wszystkim arboryści, drwale oraz osoby zajmujące się pielęgnacją zieleni.

Ochronniki SC2 firmy Kask to wygodne, nahełmowe ochronniki słuchu przeznaczone do prac w miejscach o wysokim poziomie hałasu. SC2 nadają się do stosowania w miejscach ogólnej pracy przemysłowej, z średnim lub wysokim poziomem hałasu (dB) oraz o wysokiej częstotliwości (SNR: 29dB / H: 31dB / M: 27dB / L: 19dB). Nauszniki są wygodne i lekkie, a ich profilowanie komfortowo obejmuje całe ucho użytkownika. Profil ochronnika i jego sposób mocowania nie koliduje z innymi akcesoriami takimi jak osłony siatkowe. Mocowanie umożliwia bardzo prostą regulację wysokości nauszników. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca nie jest uciążliwa dla użytkownika. Waga: 271 g. Certyfikaty: CE EN 352 / ANSI S3.19 / CSA.

Osłona Mesh Visor firmy Kask to siatkowa przyłbica, wykonana z tworzywa sztucznego. Staranne profilowanie i optymalna wielkość oczek sprawiają, że osłona zapewnia optymalną widzialność i skutecznie chroni wzrok użytkownika przed odpryskami drewna. Duża powierzchnia pozwala na zabezpieczenie całej twarzy użytkownika, a materiał z którego wykonano przyłbicę sprawia, że jest ona zarówno lekka, jak i trwała.

Zestaw uzupełniają stosowne adaptery umożliwiające montaż osłony i ochronników na kaskach Plasma AQ i Plasma Hi Viz Kask.

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij