Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zaciskowy małpa Quick Roll Climbing Technology lewy

Producent: Climbing Technology
  • 449,99 zł 359,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zaciskowy małpa Quick Roll Climbing Technology lewy

Climbing Technology

Quick Roll firmy Climbing Technology to wyjątkowy przyrząd zaciskowy przeznaczony do podchodzenia na linie, zaopatrzony w bloczek ułatwiający i przyspieszający poruszanie się w górę. Quick Roll jest rozwinięciem technologicznym przyrządu Quick-Up: zachował innowacyjny system zwalniania liny, który sprawia, że ząbki urządzenia nie uszkadzają jej oplotu, a dzięki rolce na łożyskach “małpowanie” będzie prostsze i mniej męczące niż kiedykolwiek wcześniej. Przyrząd doskonale spisze się podczas prac z zakresu technik dostępu linowego, w arborystyce, a także podczas wspinaczki wielkościanowej.

Korpus małpy został wykonany z odpornych na uszkodzenia stopów lekkich, dzięki czemu jest zarazem lekki i wytrzymały. Ergonomiczny profil i gumowa okładzina rączki sprawiaja, że Quick Roll Climbing Technology jest jednym z wygodniejszych przyrządów w swojej klasie. Przyrząd zachwyca nadzwyczaj kulturalną pracą krzywki i spustu znaną z modelu Quick Up. Pozwala ona jednym płynnym ruchem odciągnąć zacisk i uwolnić linę, bez ryzyka uszkodzenia jej oplotu. Korpus na wysokości zacisku z ząbkami zaopatrzono w duże otwory ułatwiające odprowadzanie ewentualnych zabrudzeń. Mechanizm przyrządu został w całości wykonany ze stopów lekkich, dzięki czemu w razie potrzeby możemy czyścić go za pomocą rozcieńczalników.

Quick Roll na tle produktów konkurencji wyróżnia przede wszystkim integralny bloczek. Został on zaprojektowany specjalnie do wpinania strzemion, dzięki czemu w połączeniu z automatycznymi przyrządami zjazdowymi lub przyrządami zaciskowymi pozwala na wydajne i łatwe podchodzenie po linie. Radykalne zmniejszenie tarcia sprawia, że możemy pokonywać kolejne metry praktycznie w ogóle się nie męcząc.

Bloczek jest przeznaczony wyłącznie do podchodzenia po linie! Nie może być wykorzystywany do transportu ludzi lub ładunków.

Przyrząd w wersji lewej.

Zakres średnic liny: 8-13 mm (EN 567), 10-13 mm – 100 kg (EN 12841)
Waga: 261 g
Wymiary: 190 × 90

Certyfikaty:
EN 567:2013 (8-13 mm)
EN 12841:2006-B (10-13 mm) | 140kg
CE 0333
UIAA

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, arborystyka

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij