Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Szkolenie do prac na wysokości i ATL

Szkolenia z zakresu bezpiecznej pracy na wysokości, Alpinistycznych Technik Linowych oraz wykorzystywania ŚOI.


Bezpieczna praca na wysokości wymaga posiadania odpowiedniego ekwipunku oraz umiejętności jego wykorzystywania. Nawet najbardziej wnikliwe przestudiowanie instrukcji obsługi nie zastąpi praktycznego treningu, który pozwala na wypracowanie odpowiednich nawyków oraz umożliwia zdobycie wiedzy na temat sposobów zapobiegania upadkom z wysokości. Nasza oferta jest skierowana do firm i osób, które chcą zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości i technik stosowanych w alpinizmie przemysłowym często nazywanym dostępem linowym.

Naszą misją jest realizacja zindywidualizowanych szkoleń, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby uczestników. W związku z tym proponujemy organizację treningów i prezentacji na miejscu, u Klienta, na obiektach przemysłowych takich jak hale fabryczne, magazyny wysokiego składowania etc. Każdy ze scenariuszy jest tworzony w oparciu o specyfikę danej lokalizacji, w której podejmowane są działania związane z pracą na wysokości i pracą z zakresu technik linowych. Pozwala to na rozwianie wszelkich wątpliwości i opracowanie planu działania, który będzie zgodny z przepisami polskiego prawa, bezpieczny, a także wygodny dla pracowników.

Oferujemy:


-opiekę wykwalifikowanych instruktorów
-elastyczny harmonogram szkolenia celowany w specyfikę lokalizacji Klienta
-ekwipunek niezbędny do realizacji szkolenia
-materiały dydaktyczne i certyfikat ukończenia szkolenia
-szkolenia w małych grupach, ułatwiające przyswajanie wiedzy
-atrakcyjne ceny już od 250 zł netto/osób


Masz pytania? Napisz do nas -> biuro@alpintech.pl
Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.