Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Taśma folia naprawcza Tear-Aid typ B

Producent: Tear-Aid
  • 69,00 zł 55,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Taśma folia naprawcza Tear-Aid typ B

Tear-Aid

Tear-Aid to wytrzymała taśma naprawcza w formie folii samoprzylepnej, służąca do naprawy dziur i rozdarć w materiałach wykonanych z vinylu i PCV.

Tear-Aid to folia naprawcza, która ze względu na wysoką odporność na warunki atmosferyczne, może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Taśma doskonale sprawdzi się przy naprawie namiotów, odzieży outdoorowej, plecaków, pontonów, żagli, dmuchanych basenów, płaszczów przeciwdeszczowych, parasoli i wielu innych.
Tear-Aid gwarantuje trwałość i wytrzymałość na długi czas.

Sposób użycia taśmy naprawczej Tear-Aid typ B


1. Za pomocą ściereczki z alkoholem (dwie sztuki w zestawie) dokładnie wyczyść obszar materiału, na którym znajduje się uszkodzenie. Materiał przed klejeniem musi być suchy!
2. Wytnij odpowiednio duży kawałek folii Tear-Aid. Powinien on zachodzić na uszkodzenie na conajmniej 2,5 cm. Warto również zaokrąglić rogi taśmy.
3. Ułóż materiał do naprawy na równej powierzchni.
4. Ściągnij ok. 1 cm papieru ochronnego, przyklej taśmę stroną samoprzylepną do uszkodzonej powierzchni, powoli ściągaj resztę papieru.
5. Mocno dociśnij taśmę do materiału.

W przypadku uszkodzenia na krawędzi materiału, użyj zawartej w zestawie nici nylonowej. Połowę dociętego kawałka taśmy przyklej z jednej strony wyczyszczonej powierzchni, następnie umieść nić nylonową na uszkodzonej krawędzi, przyklej resztę taśmy z drugiej strony materiału. Odetnij zbędne końcówki nici. Dokładnie dociśnij taśmę do materiału.

Powierzchnia zaklejona taśmą naprawczą Tear-Aid jest gotowa do użycia natychmiast po przyklejeniu. Pełne spajanie osiąga po upływie 24 godzin.

W zestawie znajdują się: folia naprawcza Tear-Aid 30 cm x 7,6 cm, dwa gaziki nasączone alkoholem do czyszczenia, wzmacniająca nić nylonowa.

Folia naprawcza Tear-Aid typ B może być stosowana do następujących materiałów:

Balony reklamowe, baseny, bisonyl, błotniki, brezenty magazynowe PVC, butelki, zbiorniki, kontenery, deski rozdzielcze, dmuchane materace winylowe, duże namioty typu party tent z tworzywa PVC, folie do oczek wodnych z tworzywa PVC, kamizelki ratunkowe, materace wodne, nadmuchiwane łodzie, nadmuchiwane reklamy, namioty z tworzywa PVC, naprawa sprzętu kempingowego, odzież ochronna, okna winylowe, okna w namiotach / na łodziach, okna w samochodach typu kabriolet, parasole przeciwsłoneczne z tworzywa PVC, płachty brezentowe PVC, plandeki zwykłe i brezentowe, pływadełka PVC, pływaki, pokrowce, zadaszenia i siedzenia w łodziach, progi boczne i błotniki samochodowe, rurki z tworzywa PVC, siedzenia (rowerowe, motocyklowe, skuterów), skokochrony, sprzęt sportowy, transparenty winylowe, węże pożarnicze z tworzywa PVC, zabawki wodne winylowe, zabawki wodne z tworzywa PVC, żagle.

W sprzedaży także taśma naprawcza Tear-Aid typ A do naprawy większości materiałów poza winylem i PCV.

Parametry

Zastosowanie: trekking, wspinaczka, turystyka zimowa, skitouring, via ferrata, speleologia, prace na wysokości, arborystyka, park linowy

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij