Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Kartusz gazowy gaz Xtreme Gas 2.0 300 Coleman

Producent: Coleman
  • 46,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Kartusz gazowy gaz Xtreme Gas 2.0 300 Coleman

Coleman

Xtreme Gas 2.0 300 firmy Coleman to kartusz gazowy z zaworem, napełniony specjalna mieszanka gazu. Xtreme Gas 2.0 300 sprawdza się w temperaturach sięgających nawet -27°C, dzięki czemu umożliwia przygotowywania posiłków w najtrudniejszych warunkach. Kartusz docenią przede wszystkim alpiniści i himalaiści, którzy podczas wypraw muszą zmagać się z ekstremalnie niskimi temperaturami.

Aby zapewnić maksymalną skuteczność i wydajność w niskich temperaturach, Xtreme Gas 2.0 100 został wypełniony specjalną mieszanką gazów (propan 40% i butan 60%) oraz innymi dodatkami. Kartusz, wyposażony w szczelny zawór umożliwia wielokrotne łączenie i rozłączanie z kuchenką lub lampką. Dzięki temu doskonale sprawdza się wykorzystywany podczas działań w stylu alpejskim. Xtreme Gas 2.0 300 to praktyczne narzędzie, dzięki któremu zagotujemy wodę i przygotujemy posiłek w każdych warunkach. Współpracuje z licznymi modelami kuchenek i lamp turystycznych zasilanych kartuszami nakręcanymi.

Waga: 351 g
Typ: nakręcany, z gwintem

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, turystyka zimowa, akcesorium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij