Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.
OK
Klasyczna czapka z daszkiem, która sprawdzi się w górach, w podróży, a także na co dzień w mieście. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, a jej konstrukcję oparto o sprawdzony, baseballowy krój.
Legendarna polska marka Alpinus powraca! Nowy Alpinus to bagaż cennych doświadczeń, a także świeże spojrzenie na świat outdooru, co zaowocowało osiągnięciem zupełnie nowej, jeszcze wyższej jakości, która zadowoli nie tylko miłośników górskich wypraw, ale również bushcraftowców, rowerzystów, biegaczy i narciarzy.
A’ Alpinus została uszyta z wysokiej jakości bawełny. Dzięki czemu jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie odporna na zużycie. Dyskretne wzornictwo oparto o jednolity kolor i wyraziste logo marki.
Regulacja obwodu jest możliwa za pomocą tradycyjnego paska zatrzaskowego umieszczonego w tylnej części. Sztywny daszek został delikatnie zakrzywiony, jednak plastyczny materiał umożliwia zarówno jego rozprostowanie jak i wygięcie zgodnie z własnymi preferencjami.
A’ Alpinus to sportowa czapka o uniwersalnym przeznaczeniu. Gdziekolwiek ją ubierzesz, będzie wyglądać doskonale, a przy tym skutecznie ochroni Cię przed słońcem.
Materiał: 100% bawełna
Waga: 95 g
Kurier DPD:
Przelew / PayU 16,99zł
Pobranie 19,99zł
Paczkomat Inpost:
Przelew / PayU 16,99zł
darmowa dostawa od 549zł
Sklep internetowy
+48 609 207 256
Telefon czynny w godzinach:od 10:00 do 16:00
sklep@alpintech.pl
Sklep Stacjonarny
pon-pt od 11:00 do 19:00
sobota od 10:00 do 15:00
12 633 74 87
ul.Pędzichów 7, Kraków
Zapytania ofertowe
sklep@alpintech.pl