Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lina dynamiczna Joker Soft Unicore 9,1 mm x 60 m Dry Cover Blue Beal

Producent: Beal
  • 645,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lina dynamiczna Joker Soft Unicore 9,1 mm x 60 m Dry Cover Blue Beal

Beal

Lina dynamiczna Joker Soft Unicore 9,1mm Dry Cover marki Beal to pierwsza na rynku lina, która zyskała, aż trzy atesty dla rodzajów lin dynamicznych – pojedynczych, połówkowych oraz bliźniaczych.

Joker Soft Unicore 9,1mm Dry Cover to lekka oraz łatwa do wybierania lina przeznaczona dla najbardziej wymagających i doświadczonych wspinaczy, którym nie obce są ekstremalne wyzwania w skałach.
Potwierdzona trzema atestami wielofunkcyjność Jokera sprawia, że lina świetnie sprawdzi się także podczas klasycznych wspinaczek graniowych i ścianowych oraz dróg śnieżno-lodowych i śnieżnych.

Najnowsza odsłona liny Joker Soft 9,1mm Beal korzysta z technologii Unicore, która za sprawą rewolucyjnego procesu łączenia rdzenia i oplotu pozwala na zredukowanie do minimum lub całkowite wyeliminowanie ślizgania się oplotu, nawet w najgorszych warunkach. Za sprawą procesu Unicore oplot nie zsuwa się, umożliwiając użytkownikowi ewakuację odpowiednią techniką.

Lina dynamiczna Joker Soft 9,1mm posiada również dodatkową ochronę w postaci rozwiązania Dry Cover polegającego na impregnacji każdego włókna, jeszcze na etapie produkcji liny. Pozwala to na znaczne zwiększenie odporności na ścieranie się oraz wnikanie wody i brudu do wnętrza liny.

Liny w technologii Dry Cover mają zwiększoną żywotność i są przystosowane do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Cechy liny dynamicznej Joker Soft Unicore 9,1 mm Dry Cover Beal


-wielofunkcyjność potwierdzona trzema atestami w zakresie lin pojedynczych, połówkowych oraz bliźniaczych
-niska waga
-bardziej miękka wersja klasycznej liny Joker
-łatwa do wybierania
-technologia Unicore eliminująca poślizg oplotu
-technologia Dry Cover polegająca na impregnacji każdego włókna

Sepcyfikacja techniczna


Liczba włókien oplotu: 48
Waga: 52 g/m
Ślizganie oplotu: 0 mm
Siła uderzenia: lina pojedyncza – 8,2 kN (80 kg), lina podwójna – 6 kN (55 kg/jedna żyła), lina bliźniacza – 9,5 kN (80 kg/2 żyły)
Liczba odpadnięć: 5 (pojedyncza), 18 (podwójna), >25 (bliźniacza)
Wydłużenie podczas pierwszego odpadnięcia: 34% (pojedyncza), 32% (podwójna), 29% (bliźniacza)
Wydłużenie statyczne: 8% (pojedyncza), 8% (podwójna), 7% (bliźniacza)

Parametry

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij