Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Pisak do lin - Rope Marker Ocun

Producent: Ocun
  • 16,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Pisak do lin - Rope Marker Ocun

Ocun

Rope Marker firmy Ocun to bezpieczny i trwały pisak, stworzony do znakowania lin wspinaczkowych oraz roboczych. Rope Marker, dzięki specjalnej recepturze tuszu, nie uszkadza włókien, jednocześnie umożliwiając czytelny i długowieczny podział. Marker docenią zarówno wspinacze sportowi i górscy, jak również pracownicy wysokościowi, technicy dostępu linowego oraz ratownicy.

Rope Marker Ocun to z pozoru nic innego, jak czarny marker tuszowy. Jego sekret tkwi w specjalnej recepturze, która nie wchodzi w agresywne reakcje z poliamidem, poliestrem czy dyneemą. Dzięki temu możliwe jest trwałe i jednocześnie bezpieczne oznaczenie sprzętu. Pisak sprawdzi się przy określaniu środka liny, co okazuje się bardzo wygodne podczas przygotowywania stanowisk zjazdowych, a także do nanoszenia inskrypcji personalnych, ułatwiających inwentaryzację ekwipunku.

Rope Marker Ocun to niepozorny gadżet, który pomoże zachować pożądek w naszym sprzęcie, a nawet poprawi jego funkcjonalność.

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, prace na wysokości, ratownictwo

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij