Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Pętla Jammy 60cm Beal

Producent: Beal
  • 79,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Pętla Jammy 60cm Beal

Beal

Jammy 60 cm firmy Beal to wyjątkowa pętla przeznaczona to tworzenia węzłów samozaciskowych oraz innych zastosowań pomocniczych. Jammy 60cm został wykonany z ultrawytrzymałej linki w oplocie aramidowym, który doskonale sprawdza się podczas operacji podczas których w wyniku tarcia wytwarzają się znacznie temperatury. Prusik docenią wspinacze skałkowi i górscy, alpiniści, a także technicy dostępu linowego, arboryści oraz ratownicy.

Jammy 60 cm ma postać pętli o średnicy 5,5 mm. Oplot wykonano z odpornego na tarcie oraz temperaturę aramidu Technora, natomiast rdzeń z bardziej plastycznego poliamidu. Dzięki temu pętla pozwala na łatwe formowanie w dowolny węzeł samozaciskowy, na dowolnej średnicy liny. Jammy 60 cm doskonale sprawdza się jako bloker ponieważ oferuje ponadprzeciętną wytrzymałość zwłaszcza w warunkach mocnego rozgrzania w wyniku tarcia (długie, płynne zjazdy). Pętla łączy się za pomocą “pancernych” szwów schowanych w specjalne termokurczliwe osłony. Pętla jest niezwykle lekka i wielozadaniowa: możemy stosować ją do tworzenia prusików, blokerów, francuzów, jako element układów do wyciągania ładunków, a nawet do autoasekuracji.

Certyfikaty: EN 566

Wytrzymałość: 22 kN

Dostępne długości: 35, 50, 60 cm

Ciężar: 20, 25, 29 g

Parametry

Materiał: tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij