Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.
OK
EXPERT 40 to worek osobisty przeznaczony do organizacji i transportu sprzętu. Jest wygodny w noszeniu dzięki wyściółce w strefach kontaktu. Kieszenie o różnych rozmiarach i uchwyty sprzętowe pozwalają na organizację oraz zabezpieczenie sprzętu. Dwie opcje otwierania umożliwiają szybki i łatwy dostęp do potrzebnego wyposażenia. Dzięki wytrzymałej konstrukcji z płachty z TPU, ze zgrzewanym dnem i wzmocnioną tkaniną, nadaje się do intensywnego użytkowania.
• Komfort i łatwość użytkowania: – szelki i plecy posiadają wyściółkę dla wygodnego noszenia – szelki, pas biodrowy i taśmę piersiową można regulować, aby uzyskać lepsze dopasowanie do kształtu ciała, – pas biodrowy można schować w dolnej części panelu tylnego, gdy nie jest używany, – taśmę piersiową można zdjąć, – możliwość noszenia na plecach za pomocą szelek oraz także za pomocą jednego z dostępnych uchwytów, – podnoszenie i zawieszanie jest możliwe za pomocą uchwytu na górze, który może wytrzymać obciążenie do 50 kg, – obszar przenoszenia (paski i plecy) można chronić podczas podnoszenia, zawieszania lub gdy plecak jest położony na ziemi, dzięki bocznej klapie z wzmocnionej tkaniny. • Organizacja sprzętu: – trzy kieszenie do organizowania sprzętu w zależności od jego rozmiaru, – sześć uchwytów do zawieszania i zabezpieczania na przykład sprzętu metalowego. • Łatwy dostęp do sprzętu: – otwieranie od góry, z okienkiem identyfikacyjnym, – otwieranie z boku umożliwiające szybki dostęp do trzech uchwytów na sprzętowych i kieszeni do przechowywania, – mała przednia kieszeń pozwala na przechowywanie rzeczy osobistych, takich jak klucze. • Wytrzymała konstrukcja do intensywnego użytkowania: – tkanina z TPU (bez PVC) o wysokiej wytrzymałości w najbardziej narażonych miejscach, do regularnego i intensywnego użytkowania. Jest odporna na promienie słoneczne (nie blaknie), oleje, smary oraz wysokie i niskie temperatury. Nie zawiera chloru (bezzapachowa), – tkanina wzmocniona w mniej narażonych obszarach dla lepszego kompromisu między wagą a sztywnością, – dno zgrzewane dla lepszej odporności na tarcie i rozdzieranie. • Dostępny w dwóch kolorach (żółty/czarny lub czarny). – S046BA00 żółty/czarny – S046BA01 czarny • Pojemność: 40 litrów • Ciężar: 890 g • Wymiary: 62 × 31 × 21 cm • Materiał: TPU (bez PCV), poliester, nylon, EVA, EPE, aluminum • Obciążenie maksymalne: 50 kg • Gwarancja: 3 lataWymiary: 62 × 31 × 21 cm
Ciężar: 890 g
Rozmiar: 40 litrów
Kolor: Żółty/Czarny
Kurier DPD:
Przelew / PayU 16,99zł
Pobranie 19,99zł
Paczkomat Inpost:
Przelew / PayU 16,99zł
darmowa dostawa od 299 zł / pobranie 349 zł
Sklep internetowy
+48 609 207 256
Telefon czynny w godzinach:od 10:00 do 16:00
sklep@alpintech.pl
Sklep Stacjonarny
pon-pt od 10:00 do 17:00
12 633 74 87
ul.Pędzichów 7, Kraków
Zapytania ofertowe
sklep@alpintech.pl