Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przewodnik wspinaczkowy „Beskidy Zachodnie i Pogórze. Przewodnik dla bulderowców, wspinaczy z liną oraz eksploratorów” G.Rettinger

Producent: Wspinanie.pl
  • 69,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przewodnik wspinaczkowy „Beskidy Zachodnie i Pogórze. Przewodnik dla bulderowców, wspinaczy z liną oraz eksploratorów” G.Rettinger

Wspinanie.pl

„Beskidy Zachodnie i Pogórze. Przewodnik dla bulderowców, wspinaczy z liną oraz eksploratorów” to kolejna pozycja pióra Grzegorza Rettingera, stanowiąca wnikliwe opracowanie mniej uczęszczanego rejonu. Przewodnik Beskidy Zachodnie i Pogórze to zupełna nowość na rynku (pierwsze wydanie!) i jednocześnie wyjątkowe, dokładne drukowane topo rejonów piaskowcowych będących atrakcyjnym celem dla fanów boulderingu i wspinaczki sportowej.

Przewodnik Rettingera opisuje rejony wspinaczkowe rozciągające się od Cieszyna po Tarnów, na obszarze około 200 kilometrów. Ostatnim ujętym w publikacji rejonem na wschód jest Żurowa.

W przewodniku znajdziemy wspinaczkowe cele znajdujące się w:

Beskidzie Śląskim
Beskidzie Żywieckim
Beskidzie Małym
Beskidzie Wyspowym

a także na:

Pogórzu Wiśnickim
Pogórzu Wielickim
Pogórzu Rożnowskim
Pogórzu Ciężkowickim

Przewodnik na 328 stronach mieści 52 rozdziały opisujące zarówno pojedyncze skałki, jak i rozwinięte, rozległe rejony. Jak przystało na publikację autorstwa Grzegorza Rettingera, całość ma czytelną i bardzo przejrzystą kompozycję. Zarówno drogi wspinaczowe, jak i bouldery przedstawiono tym razem nie na rycinach topograficznych, ale na bardzo precyzyjnych zdjęciach. Ułatwia to czytelnikowi orientację w terenie znacznie mniej spopularyzowanym niż Jura.

Przewodnik uzupełniają czytelne mapki i opisy dojść wzbogacone fotokodami z zapisaną pozycją GPS.

Nic tylko zacząć się wspinać w naszych piachach!

Parametry

Literatura: przewodnik

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij

-10zł

Rabatu
na zakupy

Zapisz się i zyskaj rabat!

Wpisz swój adres email, a otrzymasz jednorazowy kod rabatowy -10zł
na zakupy powyżej 99zł.

*rabat ważny 30 dni od zapisania się do newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, więcej->Polityka Prywatności.