Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek do tyrolek TRAC Club Petzl

Producent: Petzl
  • 499,00 zł 349,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek do tyrolek TRAC Club Petzl

Petzl

TRAC CLUB to łatwy w użyciu bloczek przeznaczony do zastosowania w parkach linowych.

Ergonomiczny kształt Trac Club zapewnia dobry uchwyt i umożliwia założenie na linę stalową jedną ręką. Zakończenia są wyposażone w ograniczniki, które chronią palce przed zaklinowaniem się oraz dwa wsporniki służące do umieszczenia w nich karabinków, by nie tarły o linę stalową. Lonże JOKO i AVENTEX integrują się bezpośrednio z bloczkiem, zabezpieczając go przed utratą. Żywotność jest zoptymalizowana dzięki użyciu bardzo trwałych rolek oraz wymiennych ograniczników, dostępnych jako części zamienne.

Bloczek łatwy w użyciu, przeznaczony do zastosowania w parkach linowych: – ergonomiczny system otwierania pozwala użytkownikowi założyć bloczek jedną ręką na linę stalową, – dwie rolki usytuowane w jednej płaszczyźnie gwarantują stabilność bloczka na tyrolce, – dolna część bloczka ma ergonomiczny kształt, zapewniając wygodny uchwyt ręką, – przedni i tylny ogranicznik chronią palce przed zaklinowaniem się, – wsporniki pozwalają na umieszczenie w nich karabinków, by nie tarły o linę stalową, – lonże JOKO i AVENTEX integrują się bezpośrednio z bloczkiem, zabezpieczając go przed utratą, – łatwe wpięcie do uprzęży przy pomocy akcesorium CARITRAC (dostarczane z bloczkiem).
• Znakomita trwałość, łatwość konserwacji i zoptymalizowana żywotność: – pojedyncze łożysko kulkowe zapewnia znakomitą trwałość, – wymienne ograniczniki są dostępne jako części zamienne, co pozwala na zoptymalizowanie żywotności bloczka.
• Dostępny pojedynczo lub w zestawie pięciu sztuk
• Średnica liny stalowej: 9 – 13 mm (może być używany na linach poliamidowych)
• Ciężar jednostkowy: 455 g
• Materiał: korpus – aluminium, rolki ze stali nierdzewnej, poliamid
• Maksymalna prędkość: 25 m/s

Parametry

Zastosowanie: park linowy, inne

Materiał: aluminium

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij