Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Regulowana lonża Dual Connect Adjust Petzl

Producent: Petzl
  • 275,00 zł 239,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Regulowana lonża Dual Connect Adjust Petzl

Petzl

Dual Connect Adjust firmy Petzl to wygodna, regulowana lonża dwuramienna, która doskonale nadaje się do przybierania pożądanej pozycji oraz operacji stanowiskowych w wielkich ścianach. Connect Adjust doskonale spisze się podczas wspinaczki techniką hakową, a także do asekuracji podczas zabaw w parkach linowych.

Konstrukcja Dual Connect Adjust została oparta o przyrząd zaciskowy Adjust i linę dynamiczną z gotowymi zakończeniami. Taki układ umożliwia precyzyjną, szybką i bezproblemową regulację długości lonży. Przyrząd nie nastręcza trudności podczas wpinania karabinka, który dzięki specjalnej, załączonej w zestawie gumce Tanga jest cały czas utrzymywany we właściwej, najkorzystniejszej pozycji. Ramiona lonży wykonano z poliamidowej liny dynamicznej z gotowymi zakończeniami. Jedno ramię oferuje stałą długość 45 cm, drugie, regulowane umożliwia dopasowanie w zakresie 15-95 cm. Doskonale sprawdza się to podczas wspinaczki techniką sztucznych ułatwień lub podczas poruszania na stanowisku. Lonżę należy wpiąć do uprzęży za pomocą węzła “główka skowronka”. Producent zaleca użytkowanie lonży z karabinkami Spirit Screw-Lock.

Lonża z liny dynamicznej ogranicza siłę uderzenia działającą na użytkownika w razie upadku z niewielkiej wysokości. Należy jednak pamiętać, że lonże regulowane nie maja absorbera energii i nie mogą być używane jeżeli istnieje zagrożenie upadkiem o współczynniku większym niż 1.

Długość ramienia stałego: 45 cm

Długość ramienia regulowanego:  15 – 95 cm

Waga: 125 g

Certyfikacja: CE

Materiał: poliamid, aluminium, elastomer termoplastyczny

Parametry

Zastosowanie: wspinaczka, speleologia, park linowy

Materiał: aluminium, poliamid

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij