Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Przyrząd zaciskowy kostkowy Foot Cruiser Edelrid prawy

Producent: Edelrid
  • 319,00 zł 249,00 Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni, przed naliczeniem promocji: 249,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Przyrząd zaciskowy kostkowy Foot Cruiser Edelrid prawy

Edelrid

Foot Cruiser marki Edelrid to nożny przyrząd zaciskowy umożliwiający szybkie i bezpieczne podchodzenie po linie. Wyposażony w blokadę zapobiegającą wypadaniu liny z przyrządu, którą bez trudu można obsłużyć stopami.

Foot Cruiser to przyrząd pozwalający na wygodne poruszanie się do góry przy stosunkowo niskim nakładzie sił. Przyrząd doskonale sprawdzi się w pracach wysokościowych, arborystyce, speleologii, a także we wspinaczce wielkościanowej.
Konstrukcja Foot Cruiser oparta została na mechanizmie blokującym wyposażonym w krzywkę z ząbkami. Element ten wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest on wyjątkowo odporny na zużycie. Krzywka posiada ząbki ułożone tak, by umożliwiały one wyjście do góry, a jednocześnie blokowały możliwość zjazdu w dół, nie niszcząc w ten sposób liny.

Dla dodatkowego zabezpieczenia liny przed wypadnięciem, przyrząd zaopatrzono w prostą w obsłudze blokadę. Wystarczy ustawić zieloną wajchę w odpowiedniej pozycji, by wyjąć lub zablokować linę. Można to zrobić nawet za pomocą stopy.
Przyrząd Foot Cruiser posiada regulowane pasy, które można dopasować do niemal każdego rodzaju i rozmiaru obuwia. Ponadto, szczególnie narażona na przetarcia, dolna taśma została dodatkowo wzmocniona.
Foot Cruiser dedykowany jest do współpracy z linami o średnicy 8-13 mm.

Wersja na prawą stopę.

Waga: 135 g

Parametry

Zastosowanie: speleologia, prace na wysokości, arborystyka

Materiał: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij