Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

ALU TELE łopata CAMP

Producent: Camp
  • 155,00 zł 145,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

ALU TELE łopata CAMP

Camp

 


ALU TELE łopata CAMP

 


 Łopata lawinowa
Teleskopowy trzonek wykonany z aluminium, zakończony plastikową  porzeczką ułatwiającą użytkowanie w trudnym terenie
Stalowa część podnosi trwałość i wytrzymuje kontakt z każdego rodzaju podłożem
Wymiary:
łopata: 22cmx25cm
Trzonek: długość 40-66cm
Waga: 605gram
Wyposażona w pokrowiec ułatwiający transport


 


camp

 


Marka C.A.M.P. powstała w 1889 w górskiej wiosce Premana, położonej w dolinie Valsassina, gdzie do dziś mieści się siedziba firmy.
Ważnym wydarzeniem w historii rozwoju C.A.M.P. jest spotkanie ze znanym na całym świecie alpinistą Riccardo Cassinem, który namawia do rozpoczęcia produkcji karabinków i kości. Charyzma tej postaci powoduje, że właściciele decydują się na rozwój produkcji sprzętu wspinaczkowego.
Współpraca z wybitnym alpinistą francuskim Patrickiem Berhaultem stała się iskrą do tworzenia ultralekkich produktów. Zmniejszenie wagi wyposażenia oznaczało nowe podejście do alpinizmu. Dzisiaj C.A.M.P. oferuje całą serię super lekkich produktów np. nowy karabinek Nanowire (28 gram), czekan Corsa (205 gram), raki XLC 390 (390 gram),uprząż Alp95 (95 gram), kask Speed (215 gram).
Pod koniec lat 90. firma C.A.M.P. kupiła markę Cassin i otworzyła nową siedzibę w pobliżu Boulder (Colorado), wzmacniając swoją pozycję na rynku amerykańskim. C.A.M.P. jest obecny na rynkach ponad 60 krajów na całym świecie.
Poza sprzętem wspinaczkowym w ofercie C.A.M.P znajdują się również produkty dla wojska, ratownictwa i przemysłu. Sprzęt do pracy na wysokości to bardzo dobrze rozwijająca się dziedzina działalności firmy. Doradcami technicznymi C.A.M.P. są między innymi Tomaž Humar, Simone Moro, Denis Urubko, Valerio Folco, Cristian Brenna.

Parametry

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij