Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża dziecięca via ferrata Skysafe SAM Skylotec

Producent: Skylotec
  • 399,99 zł 319,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża dziecięca via ferrata Skysafe SAM Skylotec

Skylotec

Skysafe SAM firmy Skylotec to lonża na via ferraty, przeznaczona specjalnie dla najmłodszych użytkowników. Skysafe SAM została od podstaw zaprojektowana z myślą o dzieciach: tak aby zapewnić im maksimum wygody i bezpieczeństwa podczas eksplorowania “żelaznych dróg”. Lonża doskonale sprawdzi się do asekuracji na via ferratach na całym świecie.

Lonża Skysafe SAM została konstrukcyjnie oparta o elastyczne ramiona w kształcie litery Y, wygodne automatyczne karabinki oraz zszywany absorber energii. Ten ostatni element został wykonany w oparciu o najaktualniejsze wytyczne i zapewnia znacznie większy poziom bezpieczeństwa w stosunku do podobnych konstrukcji starszej generacji. Absorber został zaprojektowany specjalnie dla najmłodszych użytkowników, których waga zaczyna się już od 40 kg. Taśma została wewnątrz spięta czerwoną banderolą, która upraszcza kontrolę przed każdorazowym użyciem. Całość została ukryta w wygodnym pokrowcu, który ułatwia inspekcję i chroni przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniami.

Y-kształtne ramiona lonży, wykonane z elastycznej taśmy zostały odpowiednio skrócone tak aby naszym pociechom łatwiej było nimi manipulować. Szczególnie starannie skonstruowano także automatyczne karabinki z dwustopniową blokadą i zamkiem typu Keylock. Zostały one zaprojektowane w taki sposób aby ich profil i wielkość poszczególnych detali były dostosowane do dziecięcych dłoni. Każdy z karabinków oferuje wytrzymałość na poziomie 25 kN oraz prześwit 26 mm gwarantujący łatwe wpinanie i wypinanie.

Na karabinkach i absorberze znajdziemy charakterystyczną małpkę Buddy, która stała się znakiem rozpoznawczym wszystkich modeli sprzętu firmy Skylotec dedykowanych najmłodszym podróżnikom.

Przeznaczona dla osób o wadze 40-120 kg!

Waga: 480 g
Atest: UIAA 128, EN 958:2017, RfU CNB/P/11.099

Parametry

Zastosowanie: via ferrata, park linowy

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij