Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża via ferrata Captur Ocun

Producent: Ocun
  • 399,99 zł 359,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża via ferrata Captur Ocun

Ocun

Lonża na via ferraty Captur to odpowiedź marki Ocun na coraz większą popularność “żelaznych dróg”. Dzięki elastycznym ramionom i łatwym w obsłudze karabinkom, model zapewni pełny komfort przepinania się nie tylko na via ferratach, ale również w parkach linowych.

Via Ferraty to aktywność, która w ostatnich latach robi prawdziwą furorę wśród miłośników mocnych wrażeń i pięknych górskich widoków. Do pokonania ferratowych tras niezbędny jest odpowiedni sprzęt, którego newralgicznym elementem jest lonża.

Captur marki Ocun to przyrząd, który zapewni bezpieczeństwo oraz pozwoli w pełni czerpać radość z pokonywania widowiskowych ferratowych dróg.
Karabinki w lonży zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający jak najłatwiejsze i wygodne przepinanie się między punktami. Odblokujemy je w zadziwiająco prosty sposób, nie odrywając palców od samych karabinków. Wystarczy przycisnąć blokadę z jednej strony i jednocześnie otworzyć zamek z drugiej. To tylko jeden ruch!

Lonżę Captur wyposażono również w elastyczne ramiona o wytrzymałości 15 kN. Rozciągają się one od 50 do 100 cm pozwalając na komfortowe przemieszczanie się, niezależnie od tego w jakiej odległości od punktu wpięcia się znajdujemy.

Niezwykle istotnym komponentem lonży Captur Ocun jest absorber energii w formie taśmy spakowanej do etui, która podczas odpadnięcia powoli rozrywa się, pochłaniając energię upadku i tym samym łagodząc wstrząs.
W etui umieszczono także przezroczyste okienko pozwalające na sprawdzenie stanu zużycia absorbera.

Cechy lonży na via ferraty Captur Ocun


-wygodne w obsłudze karabinki
-elastyczne ramiona o zakresie rozciągliwości 50cm-100cm
-absorber energii pochłaniający energię upadku
-przezroczyste okienko w pokrowcu absorbera, pozwalające na kontrolę stanu zużycia taśmy

Zakres wagi użytkownika: 40 – 120 kg
Waga lonży: 545 g
Certyfikacja: EN 958/UIAA 128 (lonża)/UIAA 121 (karabinki)

Parametry

Zastosowanie: via ferrata, park linowy

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij