Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Lonża via ferrata Kinetic Rewind COMP Camp

Producent: Camp
  • 579,90 zł 459,90
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Lonża via ferrata Kinetic Rewind COMP Camp

Camp

Kinetic Rewind Comp to najlżejsza lonża via ferratowa w katalogu firmy Camp, zaprojektowana z myślą o zawodach skialpinistycznych. Pomimo bardzo niskiej wagi lonża oferuje wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania równe standardowym modelom, dzięki czemu może być używana również przez amatorów poszukujących maksymalnie lekkiego sprzętu.

Lonża Kinetic Rewind Comp posiada dwa elastyczne ramiona o długości 75 do 110 cm (po rozciągnięciu), które ułatwią szybkie i bezproblemowe poruszanie się. Oba ramiona wyposażone zostały w ultralekkie karabinki Icarus, wyposażone zostały w zamek z blokadą zwalniają poprzez ściągnięcie. Karabinki odblokujemy jednym ruchem dłoni, dzięki czemu wszelkie operacje związane z ich przepinaniem przebiegną szybko, ale również bezpiecznie.

Kinetic Rewind Comp zaopatrzono w absorber energii w formie zszywanej taśmy umieszczonej w kompaktowym zasuwanym pokrowcu. W momencie odpadnięcia, taśma powoli rozrywa się pochłaniając energię i tym samym chroniąc zdrowie użytkownika. Absorber jest zgodny z normą EN 958.

Lonżę Kinetic Rewind Comp z łatwością zamontujemy do dowolnej uprzęży dzięki uniwersalnej pętelce wszytej do pokrowca na absorber. Część pętelki posiada wysoką elastyczność, dzięki czemu lonża będzie współpracować z każdym typem uprzęży, niezależnie od typu łącznika.

Długość ramion: 75-110 cm
Waga: 435 g
Certyfikacja: EN 958:2017

Parametry

Materiał: aluminium, tworzywo stuczne

Zamek: inny

Zastosowanie: via ferrata, park linowy

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij