Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Bloczek Kootenay P67 Petzl

Producent: Petzl
  • 1179,00 zł 870,00
  • Na zamówienie

    Sklep stacjonarny: Brak
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Bloczek Kootenay P67 Petzl

Petzl

Kootenay firmy Petzl to duży bloczek przeznaczony do budowania skomplikowanych układów do opuszczania bądź wyciągania ładunków. Kootenay dzięki szerokiemu zakresowi lin oraz możliwości przepuszczania węzłów stanowi doskonałe narzędzie do trudnych operacji transportowych. Bloczek docenią szczególnie technicy dostępu linowego oraz ratownicy górscy i wysokościowi.

Kootenay został wykonany z odpornych na zużycie stopów lekkich. Duża rolka osadzona na łożyskach kulkowych zapewnia doskonałą pracę bloczka nawet przy znacznych obciążeniach. Duża odległość między rolką, a okładkami pozwala na przepuszczanie lin łączonych węzłem co szczególnie docenią służby ratownicze. Ponadto bloczek zaopatrzono w skuteczną blokadę, która umożliwia stosowanie go w charakterze punktu stanowiskowego. W tej konfiguracji lina jest owinięta wokół rolki. Specyficzna budowa modelu Kootenay pozwala na wykorzystanie bloczka do budowy skomplikowany układów do transportu ładunków, wyciągania, opuszczania, a także tyrolek opartych o dwie luny. Bloczek będzie niezwykle efektywnym i funkcjonalnym narzędziem w rękach dobrze wyszkolonego ratownika wysokościowego, górskiego bądź technika dostępu linowego.

Zakres lin: 8-19 mm
Maksymalne obciążenie robocze: 5 kN x 2 = 10 kN
Waga: 1390 g
Wysokość: 26 cm
Certyfikaty: CE EN 12278

Parametry

Zastosowanie: prace na wysokości, arborystyka, ratownictwo

Materiał: stop lekki

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij