Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Ekspresy Falcon QD PAD 16mm Ocun zielone 5szt.

Producent: Ocun
  • 459,00 zł 329,00
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Ekspresy Falcon QD PAD 16mm Ocun zielone 5szt.

Ocun

Falcon QD PAD 16mm firmy Ocun to wytrzymałe ekspresy wspinaczkowe, zaprojektowane do intensywnego użytkowania w skałkach i na sztucznych ściankach. Falcon QD PAD 16mm zostały oparte o wytrzymałe karabinki z bezząbkowymi zamkami pełnymi, połączone taśmą z odpornego na zużycie poliamidu. Ekspresy docenią wspinacze skałkowi pracujący nad ambitnymi projektami, a także osoby regularnie trenujące na sztucznych ściankach. Praktyczny set składa się z pięciu ekspresów Falcon QD PAD 16mm Ocun.

Ekspres Falcon QD PAD 16mm Ocun został konstrukcyjnie oparty o sprawdzone karabinki Falcon, z bezząbkowymi zamkami pełnymi. Górny karabinek, o prostym profilu wyróżniono kolorem szarym, natomiast dolny łącznik, nieco wygięty, został poddano anodyzacji na zielono. Takie rozwiązanie pociąga za sobą liczne zalety: kształt karabinków ułatwia wpinanie ekspresów w przeloty oraz wpinanie liny, zapobiega także spotkaniu tej ostatniej z zadziorami będącymi wynikiem mikrouszkodzeń związanych z tarciem o krawędzi plakietek. Oba karabinki wykonano z trwałego i wytrzymałego, kutego na gorąco stopu aluminium, co pozwoliło na uzyskanie idealnego stosunku wagi względem funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Falcon QD PAD 16mm stworzono w oparciu o taśmę z wytrzymałego poliamidu. Materiał ten cechuje duża trwałość i praktyczna szerokość, dzięki czemu ekspresy sprawdzają się również podczas patentowania trudnych dróg skałkowych. W dolnej części tasiemki znajdziemy gumowy stabilizator karabinka Falcon. Zapobiega on przekręcaniu się łącznika i gwarantuje jego poprawną pozycję ułatwiając wpinanie liny. Ma to istotny wpływ na wygodę i bezpieczeństwo podczas wspinaczki.

Falcon QD PAD 16mm firmy Ocun to ekspresy dla wspinaczy sportowych, którzy poszukują trwałego i bezpiecznego narzędzia, pozwalającego przekraczać granice własnych możliwości w walce z grawitacją.

Wytrzymałość karabinków: 25/9/9kN

Taśma: poliamid 16mm (długość 10cm)

Wytrzymałość taśmy: 22kN

Parametry

Zamek: pełny

Materiał: PAD

Długość: 10cm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij