Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w dziale Polityka Prywatności.

OK

Zestaw ekspresów Aerial PRO SET DYN 12cm HC Climbing Technology 5szt.

Producent: Climbing Technology
  • 469,99 zł 375,99
  • Dostępny
  • Dodaj do przechowalni Darmowa dostawa już od 549zł.

Zestaw ekspresów Aerial PRO SET DYN 12cm HC Climbing Technology 5szt.

Climbing Technology

Aerial PRO SET DYN 12cm HC firmy Climbing Technology to zestaw profesjonalnych ekspresów wspinaczkowych stworzonych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Aerial PRO SET DYN 12cm HC cechuje bardzo niska waga i podwyższona wytrzymałość na zużycie oraz udary. Zestaw składa się z 5 ekspresów, które świetnie spiszą się podczas trudnej technicznej wspinaczki w skałkach, niezależnie od tego czy odbywać się ona będzie po drogach zaopatrzonych w protekcję, czy z asekuracją własną.

Aerial PRO SET DYN 12cm HC to ekspres stworzony z myślą o ciężkiej pracy. Konstrukcja została zaprojektowana pod kątem możliwie największej redukcji wagi przy zachowaniu maksimum wytrzymałości. Bezząbkowe karabinki Aerial Pro z zamkami pełnymi, pancerna taśma z Dyneemy i gumowy stabilizator sprawiają, że ekspresy będą doskonałym narzędziem pracy niezależnie od charakteru podejmowanego wyzwania.

Ekspres oparto o karabinki Aerial Pro B i Aerial Pro S. Wykonano je w technologii kucia na gorąco ze stopów lekkich i wyposażono w odporną na ścieranie powłokę Hard Coating. Dzięki temu nie musimy obawiać się o trwałość naszego setu. Wielopłaszczyznowy profil 3D sprawia z kolei, że wszelkie manipulowanie karabinkami nie nastręcza żadnych trudności. Podobnie jak w przypadku większości ekspresów górny łącznik ma prosty profil ułatwiający wpinanie w plakietki i ringi, dolny natomiast dzięki giętemu zamkowi upraszcza wpinanie liny. Każdy z karabinków wyposażono w bezząbkowy zamek typu Catch-free, który eliminuje ryzyko przypadkowego zahaczenia o elementy ekwipunku. Rozrónienie kolorystyczne łączników ułatwia zaś poprawne i bezpieczne wpinanie.

Karabinki łączy ponadprzeciętnie wytrzymała taśma z Dyneemy. Długość 12cm, niska waga i duża odporność na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne będą naszymi sprzymierzeńcami podczas pokonywania szczególnie trudnych problemów skalnych. Uwagę zwraca Fixit- specjalny gumowy stabilizator umieszczony w dolnej części. Gwarantuje on poprawną pozycję karabinka i zapobiega jego ewentualnemu przekręcaniu się. Ma to duży wpływ na szybkość oraz prostotę manipulacji podczas wpinania liny, co szczególnie docenimy wykonując wspomnianą czynność w cruxie drogi. Stabilizator chroni także dodatkowo newralgiczną część taśmy przed przecieraniem.

Zestaw Aerial PRO SET DYN 12cm HC Climbing Technology sprawdzi się przede wszystkim jako set dla doświadczonych wspinaczy, którego ergonomia i wytrzymałość pozwolą wykorzystywać komplet przez długie lata podczas najbardziej ambitnych projektów skałkowych.

Waga: 81g/szt.

Wytrzymałość taśmy: 22kN

Ilość ekspresów w secie: 5

Parametry

Zamek: pełny

Materiał: dyneema, stop lekki

Długość: 12cm

Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

Zamknij